Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1350-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 14.

Kiszerelés:   5,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1350

A paletta 3 szemöldök árnyalatot tartalmaz, hogy mindenki könnyedén megtalálhassa vagy kikeverhesse a hozzá leginkább illő színt. A viasz segítségével fixálhatod a szemöldökszőröket, a csipesszel megszabadulhatsz a felesleges szőrszálaktól és a ferde végű ecsettel könnyedén tökéletessé formálhatod a szemöldöködet.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1350 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Dalma027

2020. május 26.

A Revolution márka népszerűsége miatt próbáltam ki a Pomádé (Jobban meg voltam elégedve vele.) után ezt a terméket. Nem fogom újra venni és alig várom, hogy találjak egy másikat helyette. 🤣
Lepotyog használat közben, estére inkább vörösödik, lekopik hézagosan..a púder része is képes csomósodni, összeállni érthetetlen módon. Az ára nagyon alacsony volt, így nem csodálkozom a minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

sera6

2019. december 15.

Számomra tökéletes, nagyon kedvező áron, nagyon kis kompakt, természetes, sokáig elég és nagyon jó a kis ecset és tükör benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

siofok0201

2019. szeptember 18.

Nagyon szeretek vele dolgozni, mindkét árnyalata megvan. Külön tetszik, hogy praktikus a csomagolasa igy utazáskor is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

pattelin

2019. május 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és be kell valljam, ez az első szemöldök palettám. Sokkal jobban bevállt, mint a szemöldökceruza. A kis ecsettel könnyedén "kikevertem" magamnak a legsötétebből és a közép barnából a megfelelő színt. Szépen feltölti a hiányos területeket és tartós. Pedig a waxot nem mindig használom! Azzal pláne tartós! Elégedett vagyok! Szóval köszönöm mindenkinek a tippet! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Vanessza0420

2018. december 13.

Tökéletesek a színek, könnyen eldolgozható és nagyon tartós! :) A kis ecsetet is nagyon szeretem benne. Nagyon olcsó is ahhoz képest amilyen jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

szeszti

2018. november 7.

Legjobb! Találtam egy szemöldök szettet, amiben nem túl sötét a por, sem a fixáló:) Remekül lehet vele dolgozni, szépen tart, nem jön le nap végére sem, nem kopik, pedig valamennyire azért zsíros a bőröm..:) Nagyon jó, hogy van benne tükör, aranyos a kis szemöldökcsipesz is, egy nyaraláson mondjuk életmentő lehet:D Ami nem annyira jó: az az ecsete, a szélessége pont tökéletes az ecsetnek, nem lesz tőle vastag a szemöldököd, viszont ha nagyon hiányos a szemöldököd, és nem csak színezni szeretnéd a szálak alatt, akkor érdemes profibb ecsetet választani. Összességében szerintem szuper termék, nagyon tartós, sokáig elég, könnyű használni.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

felicitas

2018. szeptember 8.

Nem tudok újat írni, olcsó, tartós, jó színek. Évek óta használom itteni vélemények alapján. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

AnnaEvelin86

2018. augusztus 3.

Tavaly októberben vettem a glamour napokon, és egy darabig elégedett voltam vele. Viszont most úgy ahogy van ki kelket dobnom, mert széttört a foglalata. Lehet ha a fiókban tárolja az ember akkor nem esik szét, de nekem az alap sminkes neszeszeremben volt, ami mindig a táskámban van. Igaz csak naponta egyszer használtam, mert valóban jó színt ad, ami kitart a nap végéig, viszont csalódás így, hogy maga a doboza ennyire nem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Nagyon szuper kis szemöldök formázó szett. Talán a legjobb mind közül, a wax részét imádom. A színek tökéletesen passzolnak. Az ára pedig hab a tortán. Aki még keresgél egy tökéletes szemöldökformázót annak ajánlom figyelmébe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

dustyrose

2018. január 25.

Nagyon megszerettem.Minhárom szín működik a hajszínemmel , a világosakat a szemöldököm első felén, a sötétebbet a végén szoktam használni .Nagyon természetes hatású a végeredmény, és ami igazán meglepett az a tartóssága, púder létére egyszerűen lerobbanthatatlan, pedig a kombinált bőrömmel a szemöldököm környéke is elég gyorsan befénylik nap közben és nagyjából minden szemöldök termékem elkezd csúszkálni egy idő után, ő tűzön-vízen át a helyén marad. A wax részt nem teljesen értem mivel túl "folyós" hogy igazán fixáljon , ezért tapasztalataim szerint általában csak ott "ül" a szemüldökömön és ragacsos ha hozzérek, így azt nem nagyon használom, de még így is szuper vételnek gondolom, a púderek minőségiek és az ára nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract