Revolution

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veracs, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Rossmann, online

Krém highlighter stift az arccsont és a szemöldökcsont kihangsúlyozásához.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Krémes ezáltal nekem picit zsíros, nem olyan feltűnő, de azért látszódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Krémes ezáltal nekem picit zsíros, nem olyan feltűnő, de azért látszódik.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Szép, picit zsírosabb állagú. Nem eléggé fénylő, inkább csillog a sok csillámtól. De önmagában szép termék és az árát is megérte. De érdemes várni egy Mystery bag akcióra.

kgretu

2018. május 22.

Highlighterhez képest nekem nem elég ragyogó. Téli hétköznapokra megfelel, de most nyárra jobban preferálom a "durvább" csillogást. Ha az ujjammal viszem fel pici, apró ütögető mozdulatokkal akkor nagyon jó végeredményt lehet vele elérni, mert egész jól építhető. Mystery bagben volt szóval nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

pszabina

2018. április 26.

Az árnyalata pont jó, passzol a bőrszínemhez, nem túl feltűnő, finom kis aláfestés. Nekem az állaga nem tetszik annyira, csak akkor tudtam szépen eldolgozni, ha az ujjaimmal vittem fel. Tartóssága közepes, a mindennapokra nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Pocok96

2018. március 12.

Ajándékba kaptam. Nekem eddig szimpi, nagy tetszik az árnyalata, ugyanis a bőröm tónusához nagyon hasonlít, így tényleg csak fényt ad neki, plusz színt nem. Nekem ezért most a mindennapokba nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Oslacrimale

2018. február 25.

Szintén a pink pandás mystery bag-ben volt. Ujjal viszem fel a bőrömre, szépen csillog, igazából se túl jót, se túl rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Andzsella

2018. február 25.

Pinkpanda mystery bages szerzemény. Annyira nem tetszik az applikátora, alig látszik és nem túl természetes. A Makeup Revolution strobe stick sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Alverya

2018. február 1.

Csak azért nem 5*, mert nekem túl glitteres. Van egy gyönyörű alap csillogása, fénye , de sajnos glitterek is vannak benne. Amúgy jól építhető, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

LauuKovacs

2017. augusztus 26.

Pinkpandás rendeléshez járt, és nagyon vártam már, kíváncsi voltam nagyon milyen lesz. Van egy kontur palettám a márkától amit nagyon szeretek és abban van egy highlighter ami ezüstös inkább ez pedig olyan pezsgő színű. Ki is próbáltam, ám eléggé csalódott voltam mert alig látszik nagyon sok rétegben is, jó krémes az állaga de alig tart :/

UPD.: + 2 csillag, mert ha az ujjammal viszem fel akkor jobban el lehet dolgozni és tartósabb :) fogom használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

zsuzsoka0925

2017. február 27.

Az én bőrszínemhez nem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Az én bőrszínemhez nem az igazi :(

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Hydrogenated Castor Oil, Isodecyl Neopentanoate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide