Revolution

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 4.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

8 krémárnyalatot tartalmaz, mellyel a bőrproblémákat lehet korrigálni.

• Rózsaszín - sötét karikákra
  • Lila - sárga szín semlegesítésére
  • Zöld - bőrpírre és pattanásokra
  • Korrektor - apró bőrhibák eltüntetésére
  • Barack - szem alatti karikákra
  • Fehér - highlighterezéshez
  • Sárga - semlegesíti a lila színt a szem alatti karikákban
  • Barna - bronzosításhoz

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3450 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Judita88

2020. január 27.

Jól eldolgozható, közepes fedésű paletta, sajnos az állaga és a tartóssága miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Nagyon jól fedő korrektorpaletta, sokáig használtam, jelenleg kifogyott és még nem döntöttem el,hogy újra beszerzem-e, de mivel hiánypótló így valószínű. Két hátránya van számomra, az egyik a szaga, nagyon erős illata van,a másik pedig,hogy beszöszösödik, minden ráragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

szofiaa

2018. április 12.

Szuper ez a paletta, benne van minden, amire egy nőnek szüksége lehet. Nagyon ügyesen lehet vele eltüntetni a pirosságot, elfedni a bőrhibákat, korrigálni itt-ott amit kell. Az állaga szerintem a legjobb, ami egy korrektornak lehet,én nem kedvelem a por állagú termékeket ebben a kategóriában.
Megtisztított arcon alapozó előtt, primer után (ha használtok) vigyétek fel, én leginkább ecsetet szoktam használni hozzá, azzal nagyon szépen el lehet dolgozni. Az ára szerintem rendben van, ahhoz képest mennyi szín van benne és milyen jó a minősége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

enciii97

2018. február 22.

Eddigi kedvenc korrektor palettám. Ujjal szépen eldolgozható, krémes és nem mászkál ide-oda az arcomon. :) Alapozó alá szoktam felvinni és szép eredményt lehet elérni vele, biztos hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

szilvia92

2017. február 11.

Nekem nem eleg tartos, mondhatni tul kremes. Ettol fuggetlenul egy kis technikaval szepen eldolgozhato,5 csillagot kap a szuper araert (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Silver66

2017. január 23.

Szerintem a rozsaszin,a barack es a sarga egyforman jo a szem alá,eleg jo kis paletta,nem bantam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.

lovecreams

2016. augusztus 21.

Szupi! Mindegyik szín tökéletesen megfelel annak, amire való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Szupi! Mindegyik szín tökéletesen megfelel annak, amire való. :)

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0