Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

A Makeup Revolution Ultra Face Base Primer sminkalapjával a sminked egész nap tartós marad! Használd sminkelés előtt.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

noemy0318

2018. május 30.

Ez valami borzalom. Kétszeri használat után tele lett az arcon pattanással. Ha lehetne egy csillagot sem kapna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

mnikc

2015. június 4.

Ami elsőnek feltűnt hogy a tubus fele csak levegő,semmi gond nem lenne ezzel hiszen nem kell sok és az ára is kedvező, na de az első használat után tele lett az arcom apró pöttyökkel..próbáltam más alapozóval szintén ugyan ez történt :S szemhéj alapként nem próbáltam még de hátha úgy beválik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 4.

eSophie

2015. április 28.

Most, hogy olvasom a véleményeket (és az összetevőket) már tudom miért vagyok 2 hete pattanásos (nem szoktam az lenni).
Pedig azt hittem jó, alig éreztem a bőrömön és a helyén tartotta a sminkem. Szóval a dolgát elvégezte, de nyoma maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Dalmicica

2015. április 9.

Nekem is kiütésem lett tőle...Ha megnézem az összetevőket itt, akkor meg sem rendelem...akkor még nem voltam regisztrálva ide... Nekem szemhéj alapként sem vált be...elmászik rajta minden...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.