Malie

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Páll Viktória, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

aranypáva

2017. december 29.

Szuper hidratáló, nem hivalkodó az illata. Könnyed, feltölti a bőrt és másnap üdébb, fiatalsobb a kinézetem. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

szonia

2017. február 18.

Ajándékba kaptam belőle 4-et egy ebay rendelésem mellé, kicsit szkeptikus voltam hogy ugyan mit küldtek ide nekem :D de nagyon megkedveltem. Remekül hidratál, nincs zavaró illata és más sheet maskhoz hasonlóan ebből is elég még a gél kb. két arc-nyak-dekoltázs kencére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.