Malizia

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vizililiom, az összetevőket feltöltötte: Kata80, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Szappanok

Remek illatot, frissítő érzést, üdeséget biztosít egész napon át.

6vilag

2019. december 23.

Nagyon olcsó, a konyhában használom, ha főzés közben kezet kell mosnom, legyen valami kéznél. Nem szárít, teljesen korrekt ára van. Patikában vettem először én is, majd a piacon is összefutottam vele, ott se volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

nicolekitti

2019. szeptember 16.

Szerintem nem sokan ismerik ezt a terméket, én is teljesen véletlen találtam rá, az egyik patikus ajánlására. Patikán kívül nem találkoztam vele máshol.
Nagyon kedvező árban van. Pár éve használjuk.
Nem szárítja ki az ember kezét, mint más fertőtlenítő szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Nagyon kedvező árban van. Pár éve használjuk.
Nem szárítja ki az ember kezét, mint más fertőtlenítő szappan.

2017. szeptember 16.

Akciós áron 300 Ft-ért sikerült megvásárolnom egy kórházi GYSE szaküzletben. Ár/érték arány teljesen rendben, és az illata is ok. Részemről az összetevők miatt 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Vizililiom

2017. február 12.

A munkahelyemen ezt használjuk a személyzeti mosdóban, valami isteni, engem rágóra emlékeztető illata van, öröm vele kezet mosni, és még utána percekkel később is szagolgatom a kezem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.