Malizia

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 410 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bugosgizi, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 410 Ft

Ár: 410 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Zituska77

2019. március 14.

Annyira, de annyira nagyon jó illata van és meglepően tartós is. Valóban híg egy kicsit az állaga, de engem ez egyáltalán nem zavar. Az viszont baromira, hogy iszonyatosan szárítja a bőrömet. Ha nem kenem be magam tusolás után testápolóval, reggelre olyan lesz a bőröm, mint a rinocéroszé. Ezt nagyon sajnálom, ezért nem fogom újra venni, akármennyire is olcsó :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

bubilany

2017. augusztus 28.

Nagyon szeretem, szuper illata van! Az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nagyon szeretem, szuper illata van! Az ára is jó.

bettina28

2017. július 8.

Az illata nagyon tetszett, az állaga viszont elég folyós volt ezért gyorsan fogyott annak ellenére, hogy 300 ml-s. Az összetevőlistája nagyon durva szerintem, lehet hogy ennek köszönhető, hogy az illata órák múlva is érezhető volt a bőrömön. A folyósabb állagával nem is lenne gondom viszont az összetevői zavarnak ezért nem vagyok biztos abban hogy újravenném. Ellenérve, hogy nagyon olcsó. Valamit valamiért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

pappevi

2017. április 13.

Szörnyű csalódás! Kb. egy hónap használat után viszkető és vörös foltok öntötték el a bőröm- persze mit sem sejtve tovább használtam, ami csak rontott a helyzeten. Rászántam magam és alapos nyomozásba fogtam. Kiderült, hogy a olcsóbb/hitvány minőségű tusfürdőknél sajnos fennáll annak a lehetősége, hogy rossz minőségű glicerint tartalmazhatnak.Ez az anyag remekül beszívódik a bőrbe, így gagyi minőség esetén a bőrben pusztít.
Borzasztóan kiszárított, az arcsomon durva és száraz, papírszerűvé vált a bőr. Hetekbe tellett mire összekapta magát.

A sors pikantériája,hogy pár hétre rá anyukámon hasonló tünetek jöttek elő, mire ezt átbeszélve kiderült,
hogy bizony ő is malizia tusfürdőt használt..Hm...
Ha lehetne nem adnék egy csillagot se. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

hogy bizony ő is malizia tusfürdőt használt..Hm...
Ha lehetne nem adnék egy csillagot se. :)

Odri

2016. december 15.

Issssteni illat! Nem túl édes, akár még pasin is el tudom képzelni. Nem szárít, és nagyon sokáig érezni még rajtam az illatát. Szinte olyan, mint egy parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

vador

2016. november 22.

Isteni finom orientális vanília illat, imádom. Formaldehid és társai ellenére a bőrömet se bántja,bár az is igaz, hogy igyekszem nem mindennap érte nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

x

2016. október 18.

Nagyon szuper illat, vaníliás-füstös orientális, fürdés után még sokáig érzem a kezeimen. Bármikor jólesik, de a közeledő hideg időben különösen. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Cilike

2016. március 1.

Ez az illat valami mennyei!!! Ilyen gazdag és mély aromát egyedül csak Yves Rocher tusfürdőiben éreztem. Selymessé teszi a bőrt, hidratál és úgy illatozok tőle, hogy csak na! Isteni! 236 Forintért szereztem be akciósan a Full Diszkontból, bátran mondhatom, hogy ez volt életem legjobb tusfürdő-vétele! Mindenkinek szeretettel ajánlom, aki szereti az édes-orientális-vaníliás-kényeztető illatokat. *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol