Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Maja77

2018. augusztus 15.

A fehér pézsma illat a legjobb szerintem. A habok nagyra nőttek, nem kellett sokat használnom belőle. Az egész fürdôszobát belengi az illat, imádom! Már vagy ezerszer újravettem, nekem nem kell más ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Kingucii

2016. december 12.

Jelenleg a white musk( fehér pézsma) van meg.
Nagyon jó illata van, hihetetlenül sok és nagy habokat produkál.
Még csupán pár alkalommal használtam, eddig nem szárított. 1literes kiszerelésben van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Jelenleg a white musk( fehér pézsma) van meg.
Nagyon jó illata van, hihetetlenül sok és nagy habokat produkál.

kisenikoke

2016. március 13.

A gyöngyvirágosat használtam.
Igazából egy jó habfürdő.
A nagy wáwábumm hiányzik, így "csak" 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

A gyöngyvirágosat használtam.
Igazából egy jó habfürdő.
A nagy wáwábumm hiányzik, így "csak" 4*.

juditkaa70

2016. január 2.

Én nagyon szeretem. Finom,lágy az illata. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Én nagyon szeretem. Finom,lágy az illata. Imádom!

sebidori91

2015. január 21.

Mi már évek óta ezt használjuk. Gyógyszertárban 550 Ft-ért lehet egyébként megvenni, így még barátibb az ára. Nagyon jó habokat csinál, kellemes az illata, bár az nem marad meg a bőrön fürdés után, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Judiit

2013. október 5.

Jajj de imádom. Ha lehetne, akkor az összeset begyűjteném az Auchanból (eddig csak ott találtam rá). Jelenleg a zöld musk (pézsmás) van. Hihetetlenül kellemes, púderes illat. Jó nagy habot lehet vele pamacsolni :) . De tusfürdőként is kitűnő. 1 liter és 750 Ft jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 5.

cicatapmancs

2013. június 18.

A szedres van meg belőle. Nagyon szeretem az illatát és sok habot csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

A szedres van meg belőle. Nagyon szeretem az illatát és sok habot csinál.

muckó

2013. március 6.

Szeretem, mert nagyon sok és tartós habot csinál és ehhez csak keveset kell önteni a kádba belőle. Az illat számomra semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

mazsola

2013. február 13.

Valami isteni az illata!!! Jó sok habot képez, de csak a fürdőzés idezéje nyújtja ezt a kellemes élményt, utána gyorsan elillan az illata is és kicsit szárítja is a bőrt. Ettől függően újra szoktam vásárolni, mert nekem ez olyan olaszország illatú :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Ejwi

2013. január 13.

Nekem a szedres van meg, de annyira jó illata van és akkora habot csinál, hogy csak szeretni lehet.. és 680 Ft volt az egy literes kiszerelés.. Úgyhogy csillagos 5-ös :)

Update: alig használtam belőle zuhanyzáskor, amikor kijöttem, nem is éreztem annyira az illatát, de lementem és ahogy feljöttem a lépcsőn megcsapott.. Ha lehetne 6 csillagot adnék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Hidratálók: Lactose, Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.