Malizia

Ár:   590   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbscale, Módosítva: 2013. július 13.

Ár:   590
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Energizáló habfürdő 1 literes kiszerelésben.

Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anreni9

2020. szeptember 24.

A MALIZIA termékei tipikusan az 'olcsó húsnak híg a leve' kategória. Ennek a habfürdőnek egyetlen pozitívuma az, hogy habzik, egyébként baromi folyós az állaga, már-már vízszerű, az illata nagyon halovány fürdés közben, utána meg gyakorlatilag nulla. Nem éreztem magam 'tisztának' fürdés után. Kecsegtető a spórolós nagy kiszerelés, és flakonban igazán jó az illata, de sajnos egyáltalán nem ér pénzt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

mazsoletta

2018. január 17.

Finom az illata, jó kis habot csinál és az ára is jó. A kádban ülve kellemes, krémes érzés. Kiszállva viszont, körülbelül fél óra elteltével jön az iszonyatos húzódás és viszketés. Nem használtuk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

KataViki

2016. május 14.

Kedvenc habfürdőm az illata meg a habosítása miatt. Nagy kiszerelés, kedvező ár, szerintem esetében másra nincs is szükség!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

K.Klaudia

2014. október 1.

Habot csinál, de egyébként egy hig,műillatú lötty. Nem kellesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Habot csinál, de egyébként egy hig,műillatú lötty. Nem kellesz!

Nefertiti

2014. február 26.

Hu! Nagyon jo! Messze veri az avonos es hasonlo tarsait! 1l es nagyon olcso! Suru, nagy habot kepezz, ami sokaig meg is marad. Az illata az uvegbe eleg eros, de a vizbe mar enyhe illata van. En imadom :) tervezem mas illatban is kiprobalni! Ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Ms.Cat

2014. január 30.

Nagyon csalódtam ebben a termékben. Egy tusfürdő is jobban habzik ennél. Egyetlen pozitívuma az az illata. Ár/érték arány szerintem rossz (auchan 800ft).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

t.greti

2013. november 30.

imádom az illatát, olcsó volt, de kevésbé habzik és kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

imádom az illatát, olcsó volt, de kevésbé habzik és kicsit szárít.

CocoSunrise

2013. november 20.

Én szerettem. Jól habzik, kellemes illata van, nem szárított és remek áron vettem. Teljesen elégedett voltam vele én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

kismadár

2013. szeptember 11.

Én nagyon szeretem ezt a habfürdőt! Olcsó, és nagyon finom az illata. Engem édeskés rágó illatra emlékeztet. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

hbscale

2013. július 11.

Málnaszörp illatú (nekem túl édes). A legtöbb összetevője, főleg a DMDM Hydantoin (formaldehidet bocsát ki) nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 11.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.