Malizia

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Remek illatot, frissítő érzést, üdeséget biztosít egész napon át.

tpr

2020. október 17.

Tetszik az illata, elég férfias és egyedi is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

Tetszik az illata, elég férfias és egyedi is.

bubilany

2017. augusztus 28.

Párom használja a Malizia Oudos illatait és mindet imádom!!! Kellemes keleties illatok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

szilviakiralyno

2016. augusztus 1.

Hazafelé ma belibbentem egy vegyes / mindenes boltba, és bóklásztam a tusfürdők között, és ezt megláttam. Illetve csak az arany címkéjét láttam, és azt, hogy Oud.. Nagy szerelmeseként az oudh-os illatoknak megszagoltam, és azonnal eldöntöttem, jön velem, ki kell próbálnom. Ki is próbáltam, és nem érdekel, hogy férfiaknak lett megteremtve, én nagyon jó érzéssel és szívesen fogom használni, tökéletes alapja lesz az oudhos imádott parfümjeimnek. Szerintem ez is teljesen unisex, egyszerűen szuper jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Hidratálók: Propylene Glycol