Malizia

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Pézsma és áfonya illattal.

Hester

2018. március 25.

Én szeretem :) igazán semmi különleges. Mindig anyukámtól kapom és hálásan elhasználom.
(Nekem meggyőződésem, hogy egy jó tusfürdőnek köszönhetően kevesebb testápolót kell használnom, és ennél a terméknél nem tapasztalom ezt az áldásos hatást, de egyébként teszi a dolgát, az illata szuper, emellett könnyű, áttetsző állaga van. Alkalmanként megfelel.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

mancus2

2017. augusztus 14.

Jó illata van és olcsó is. Sajnos fürdés után nem annyira marad meg a bőrön az illata mint a lilának, de azért ő is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

pumpkinhead

2015. április 10.

Nagyon jó az illata, de hamar elillan és sajnos nagyon híg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Nagyon jó az illata, de hamar elillan és sajnos nagyon híg. :(

AmethystGhost

2014. november 4.

Nagyon jó az illata, olyan, mint valami finom gyümölcsjoghurt. Jól habzik. Az állagát kicsit hígnak találtam, ettől függetlenül "újravevős" kategória nálam :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Laura19

2013. december 15.

Régen Anyukám sokszor megvette nekem.
Manapság én veszem a lányaimnak és magamnak. :D
A lehető legolcsóbb helyen szerzem be. Max. 250, akció idején 200 Ft. Pofátlanul olcsó!
Isteni az illata, felfrissít és nem is szárít. Plusz 300 ml. Szeretjük, részemről tiszta nosztalgia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Régen Anyukám sokszor megvette nekem.
Manapság én veszem a lányaimnak és magamnak. :D

Ophelia

2013. június 7.

Gyógyszertárban vettem észre, akciósan 275 Ft volt a 300 ml, szóval eléggé megérte. Az illatát szeretem, kellemesen gyümölcsös, bár sajnos tényleg azonnal elillan fürdés után. De nem szárít, jól tisztít, nincs okom egyéb panaszra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

fayless

2013. április 16.

Ez jóó..Fincsi gyümölcsös illat, kellemesen habzik és pihe-puha a bőröm, ja és 300-ért vettem. Szóval szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

mankablogja

2013. április 8.

Szupi kis tusfürdő.Az ára meglepően alacsony.Az illata miatt vettem meg,de egész jól bevált.Habzik,ahogy kell,nem szárít,kellemesen sűrű az állaga is.Ezért az árért nem is kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Szeretem a Malizia termékeket az illatuk miatt, ennek is kellemes gyümölcsös illata van, egy hátránya van, hogy hamar elillan, csak tusolás alatt tart... Mondjuk ez nyáron előnyös, mert nem keveredik össze-vissza a bőrre fújt parfümmel. Nem szárít, nem zsírosít, tartaléknak megfelel. Meglepően olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Sabinilla

2013. február 3.

Tartaléktusfürdőnek vettem, annak bevált. Jól tisztított, a bőrömet kissé szárította, de nem viszkettem tőle. Az illata szinte már használat közben elillant:-) Elfogyott és nem is venném újra, mert nem volt "élmény" tőle a zuhanyzás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.