Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 600 Ft

Illatjegyek: citrusok, vetyver

Ár: 1 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

fenyecset

2017. november 5.

Ízlések és pofonok. Megosztó illat, valaki vagy nagyon utálja, vagy nagyon szereti. Nekem a kedvenc vetiver illatom, a mostanában kapható kiadás szerintem visszafogottabb, mint a 90' évek vetivere, nekem egyáltalán nem tűnik tolakodónak, a kezdeti intenzitás rajtam hamar megszelidül, és marad a zöld, fás, kissé mohás, kissé fenyős de határozottan vetiveres és friss illat, mely nagyon pozitív hangulattal ajándékoz meg a viselése közben. Sok mai, nagyságrendekkel drágább illatot maga mögé utasít ez a határozottan olaszos, életteli, zöld, mediterrán, megnyugtató és egyszerre élettel teli illatkompozíció 😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

adrica

2016. szeptember 28.

A párom kapta anno 16 évesen a nagyijától karácsonyra, vagy szülinapra. Sláger volt, de engem ki lehetett vele üldözni a világból. Fejfájást, émelygést kaptam tőle. Ha még hozzácsapódott a mentolos rágógumi illata, na akkor végem volt. Kínjában, amikor engem nem látott, koleszos volt, oda használta szegénykém. Ez egy bitang illat volt, de nem jó értelemben.
Ma is használok Malizia termékeket, és szeretem is, de ez???? érthetetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

nyarigabi

2014. január 30.

Borzalom!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Borzalom!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Joe38

2013. június 13.

Valóban volt egy ilyen "zöld Malizia"-ás korszak,de hát "Old Spice"-os korszak is volt, meg gyerek koromban "lila amo" szappan korszak.......stb.
Talán a zöld Malizia azért volt zseniális, mert nagyon széles közönsége volt!A 7-8.-os diákoktól a középiskolásokon át, a 20-30 éves melósokon keresztűl, az 50-60 éves művezetőkig szinte mindenkin éreztem abban az időben beleértve magamat is.Szép idők voltak!Tartósságban ,a célközönség spektrumát tekintve és árban szerintem is verhetetlen volt!Manapság már én is szívesebben használom az a "Silver"-t ,de attól ez még egy 5*-os illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 13.

Bibi

2012. április 19.

Tizenéves koromban volt ez nagy divat, boldog, boldogtalan ezt használta. Emiatt egy idő után szépen megundorodtam tőle. Van egy olyan édeskés, olcsó, balkáni szaga, amitől elkap az émelygés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Odil

2012. április 18.

Bár a zöldre nem emlékszem, az ezüst mennyei és jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Bár a zöldre nem emlékszem, az ezüst mennyei és jó minőségű.

Laci

2012. március 24.

Tegnap vettem dm-ben, volt hozzá kupon. Durván 1200Ft volt, de az illatán abszolút nem látszik meg. Friss, citrusos, földes, fás vetyver, nagyon olasz, férfias, tartós, markáns illat. Régen nagy divat volt a Malizia dezodor, de így parfümben szerintem sokkal jobb. Sok drágább illat elbújhat szerintem a mai napig emellett. Nekem nagyon bejött, ennyi pénzt simán megért. A kinézete nem az, ami a képen van, szerintem a régebbi változat. A kupak elég gagyi, kicsit lötyög, de nem érdekel. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Lyral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol