Mamonde

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 5.

Ár:   $14
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Lágy textúrájú highlighter és pirosító egy termékben. A színek átmenete miatt sokoldalúan használható, selymesen csillogó formulája élénkíti a bőrképet.

3 árnyalatban kapható

Funnyface

2017. május 9.

Olyan, mint a csillagpor, Csingiling a Péter Pánból megirigyelhetné. Gyönyörű termék...a csillámok közepes méretűre őröltek, a selyemfényű highlighternél eggyel erőteljesebb, azonban csillámokat nem tartalmaz. Ha nem vigyázok vele, még youtubos beautyguru arcom lesz tőle :) Semmi esetre sem ajánlom a mindennapokra, illetve csak azoknak, akik szeretik az erősebb highlightert. Én csak alkalmakkor használom. Három árnyalata van, barack-arany, pink-ezüst és egy boronzosító. A pink árnyalatot választottam, aminek ezüst tónusa van. Ha összekeverem a színeket egy szép rózsaszín highlightert kapok, aminek a medium light, semleges tónusú bőrömön természtesebb az árnyalata. Külön ritkán használom a színeket, pirosítóként pedig egyáltalán nem szoktam, mert a pigmentáltságánál erősebb a csillogása. Szerintem inkább highlighter, mint pirosító. Az illata meglehetősen erőteljes, rózsavíz...tényleg erős. Nemrég kibékültem a rózsavíz illatával, de ez újra próbára tesz. Aki érzékeny az illatokra, inkább kerülje el. Csomagolása egyszerű, nagyszerű, nincsen benne aplikátor. Legyezőecsettel szépen, egyenletesen felvihető, könnyen eloszlatható. A végeredmény nagyon szép és csillogó, ragyogó orcát varázsol. Tündérmese...
Csak azoknak ajánlom, akik szeretik a youtubos highkighterezést. Előnye, hogy olcsóbb, mint az amerikai társai, és a Nars highlighternél is csillogóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0