Mamonde

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   $9
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Merész, intenzív árnyalatokban kapható ajaktinta. Könnyen, vékony rétegben eloszlatható az ajkakon. Formulája virágkivonatokat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Funnyface

2017. április 2.

Coral tonic árnyalatban rendeltem. Éppen késő ősz volt, az első próba nem győzőtt meg, inkább elraktam tavaszra. Pár hete elővettem és egyre inkább megszerettem. Formulája érdekes egyvelege a szilikon alapú matt folyékony rúzsnak és koreai ajaktintának. Felvitelkor textúrája teljesen a folyékony rúzsokra emlékeztet, miközben mégis könnyű, vékony rétegben oszlik el. Nem vonja be az ajkaimat vastagon, erősen pigmentált termékkel, hanem az ajkaimat inkább megszínezi, mint egy ajaktinta. Szilikon tartalma miatt hajlamos beleülni a ráncokba, összegyűlni a száraz foltok körül, de ez messze nem olyan feltűnő, mint egy folyékony rúzsnál. Igyekszem minél kevesebbet felvinni belőle, hogy felesleg ne maradjon a bőrömön. Megtetszett, mennyire természetes hatása van, pigmentált, megszínezi az ajkaimat, de mégsem látszik, hogy rúzs rétegek csücsülnek az ajkaimon. Viszonylag tartós, evést, ivást jobban állja, egyenletesen halványul el. 4 óra után azért már eltűnik. Matt hatású, nem egy hidratáló termék, ennek megfelelően ajkaimon száraz érzést nyújt, ami most tavasszal nem elviselhetetlen, és csak átmeneti. Nem vagyok rajongója ennek az érzésnek, de ez a korall szín nagyon megtetszett. Hosszútávon nem szárítja ki az ajkaimat. Nem bánom, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Emolliensek: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Camellia Japonica Seed Oil, Brassica Napus Seed Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 Lake / CI 15850, CI 45410
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.