Mancera

Ár:   24 000 Ft és 47 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adelmus, Módosítva: 2021. február 3.

Ár:   24 000 Ft és 47 000 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: mandarin, lime, bergamott, rózsaszin bors

Szívjegyek: tengeri jegyek, rózsa, patchouli

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vetyver, cédrus, guajakfa

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

manobeka

2022. február 25.

Unisexnek nagyon férfias illat, nem is igazán könnyű sajnos. Ettől a márkától még soha nem jött be parfüm.Viszont,mint férfi parfüm,nagyon-nagyon jó.Szèp,könnyű férfias illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 25.

Pöti

2021. június 4.

Nagyon nehezen döntöttem mellette. Nyári illatot kerestem, és ezt illetve a Crazy for oud illatot próbáltam a bőrömön. Mindkettő szuper, ez egy citrusosabb, simulékonyabb illat, a másik pedig füstösebb. Valahogy azzal nem tudtam összebarátkozni, ezt viszont iroda kompatibilis illatnak érzem magamon. Ami előnye, az a hátránya is az illatnak, mert szerintem nagyon hamar válik alig érezhetővé, ami egy drága illatnál szerintem hiba. Először azt hittem, hogy a 120 ml egy élet alatt se fog elfogyni, de terveim szerint sokat fogom ezt használni nyáron, megromlani tehát nem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Linalool, Alpha-Ionone, Citral, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Benzyl Benzoate, Farnesol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.