Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, az összetevőket feltöltötte: lizard, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó alap- és fedőlakk.

InvincibleRodent

2014. május 21.

Régóta szemeztem vele, mielőtt megvettem, és még csak kb. harmadszorra használom, de meglepően jó minőségű termék. Még az a lakk is, ami azelőtt alig két napig bírta, az is simán kibírja vele a hetet. Nagyon meglepett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

gyemant

2013. június 16.

Nekem nagyon tetszik.Gyorsan szárad, alaplakknak fedőlakknak is jó.Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

dorcus89

2013. május 20.

Csalódás nekem ez a lakk pedig alapvetően szeretem a manhattan körömlakkjait. Látszólag gyorsan száradt, gyakorlatilag jóval 1 órával lefekvés előtt lakkoztam és reggel ugyanúgy párnanyomatosak voltak a körmeim.. szóval akkor mégsem szárad gyorsan. Nekem nem is lett fényesebb, ennyire magában a lakkom is fényes. És van még negatívum, az ecsete is szörnyű. Nem vesz fel elég lakkot ahhoz, hogy egy körmömre elég legyen, biztosan nem veszem újra. Még szerencse, hogy féláron vettem, így nem olyan nagy pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

boglarka88849

2012. július 17.

Nagyon gyorsan szárad, én mint alaplakk használom leginkább, és teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

macskajaj

2012. július 17.

Nem nagyon van összehasonlítási alapomon, mert eddig ezen kívül csak két másfajta alap- és fedőlakkot próbáltam ki, ám ez magasan veri mindkettőt. A Manhattan termékek nagyon jók, az áruk pedig kedvező. Nekem ezzel a körömlakkok simán bírják 1-1,5 hétig, noha kb. három nap után szoktak lepattogni amúgy. Ha rákenem a lakkra a kissebb hibákat elfedi, és nagyon szép fényessé teszi azt. Jól szárítja a lakkot, ez nagyon érdekes, még sohase láttam semmit, ami ilyen gyors és hatékony. Egyetlen hibája, hogy kis buborékokat képez az alaplakkon, amúgy tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Szintetikus színező anyag. (Lila)