Manhattan

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jucimuci, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   külföld

Extrém tartós vízálló és parfüm mentes szemceruza. Négy színben kapható.

Candy21

2019. augusztus 25.

Nekem egy barna színben van meg tényleg nagyon tartós jó krémes az eddigi legjobb szemceruzám. Elég jól kibír egy munkanapot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Jolles

2015. november 10.

Kellett egy fehér szemceruza aztán erre esett a választásom. Alapvetően nincs vele különösebb bajom, szépen tudok vele húzni tusvonalat (a kék szemhéjtus fölé közvetlenül). Ami rejtélyes, az a szín felszívódása 3-4 óra után. Egyszerűen nyoma vész pedig nem piszkálom a szememet. Persze mindeközben a kék tusvonal frankón látszik (ami nem Manhattan) akár estig is.
Ez miatt a rejtély miatt kap csak 4 csillagot tőlem. Alapvetően nem egy rossz ceruza, de azért nem fogom végigpróbálni az összes színt tőle, mert csak ez a fehér a hiányszín (nekem) a kedvenc cerkámnál.

Update: muszáj lepontoznom a cerkát. Kb. a fele még megvolt amikor kifaragtam és kiesett a hegye úgy teljesen, mint gyerekkoromban a gagyi grafitceruzából. Nem ajánlom senkinek, biztos lehet ilyen áron találni sokkal jobb ceruzát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

AkInImOd

2015. április 29.

A fehér példány van meg. Ami fura nekem, az a ceruza vége, ahol láthatóan elválik a smink és a fa - engem a rotring ceruzákra emlékeztet (de elvileg ezt is hegyezni kell, úgyhogy ha eljön annak az ideje, így fogok cselekedni). Ettől függetlenül nagyon szépen fog, krémes és puha, ha én direkt nem maszatolom el a szememen, a helyén marad, valamint a vizet is jól bírja. Sminkalapnak nem rossz, de egyelőre keresek egy vastag fehér szemhéj ceruzát, mert ezt inkább másra tartanám meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

nagyrenii

2014. október 18.

Nekem fehér van, nagyon szeretem, mert puha a hegye, krémes állaga van, könnyen felvihető. Nem kell nagyon rányomni, hogy látszódjon. Eddig csak olyan szemceruzáim voltak amiknek kemény volt a hegyük és olyan szinten rá kellett nyomnom, hogy már fájt a szemem és alig látszott valami kis szín, szóval ez egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Lexi90

2013. október 9.

Imádom, nap végéig fent van, nem kenődik el, a hegye puha, krémes, könnyű vele dolgozni és letörölni a bőrről, ha vastagabb lett a kontúr, de viselés közben tartós. Az árát a minőség arányában korrektnek találom, vettem már ceruzát 300-600ftért és kemény volt mint a kő :( szóval inkább legyen 1000.- felett, de tökéletes. Emlékeim szerint évente max 1x veszek, pedig minden nap sminkelek, így úgy gondolom sokáig elég, igaz a végén még ha 1cm-es is, elhasználom. :) Szem kontúrozására feketét használok, próbáljátok ki ugyanebből a hófehéret szemhéjra! Eszméletlen szép és tartós viselet!

Pici negatívum hogy 3-4x szappanozok, sminklemosózok, hogy lejöjjön, de elnézem neki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

mercivagyok

2013. május 4.

Az első olyan szemceruzám, ami tényleg puha és nem kaparja ki a szemem. Már a 3. ceruzának a felén túl vagyok, imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

floracska6

2013. április 14.

Nekem tartós volt, azzal nem is volt gond, viszont okozott néha meglepetést. Egyszer hegyezés közben arra lettem figyelmes hogy kész nincs tovább, a szemceruza a felénél elfogyott...köszönöm Manhattan én nem díjazos az ehhez hasonló meglepetéseket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

jane79

2013. április 5.

Fekete színben van meg, hát nem a legkedvencebb ceruzám, nekem elfolyik a szememen. Lehet, hogy a szemem az érzékeny rá, mert nagyon könnyezek tőle. Azért tarcsinak jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

jucimuci

2013. március 4.

Nagyon szeretem, tartós, nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Nagyon szeretem, tartós, nem kenődik.

dyta_93

2012. december 3.

Tartósnak tartós én szeretem. A barnát nem tudom milyen de nekem a fekete nem elég sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.