Manhattan  X-Treme Last Lipliner

Manhattan

Manhattan X-Treme Last Lipliner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: justagirl, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

lavBetti

2017. május 29.

Akciósan jutottam hozzá egy szájfényhez volt grátisz és úgy örülök, hogy megvettem! Igazán tartós és nagyon szép a színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

blackrainbow

2016. július 2.

Tartós, szépek a színek is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Tartós, szépek a színek is. Szeretem.

rocknrose

2015. augusztus 27.

Szerintem nekem is a képen látható bordós-lilás árnyalat van meg. Szeretem, viszonylag tartós, nem szárítja az ajkaimat (bár használok alá ajakápolót) és nagyon tetszik a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Pacsi

2015. július 13.

Én is a képen látható árnyalatot vettem meg. Nagyon sokáig kerestem a tökéletes árnyalatot a számhoz és megtaláltam!
Nagyon tartós. Ittam pohárból, szívószálból, próbáltam leszedni hogy teszteljem, mennyire tartós. És semmi változás. A hugimat jól megpusziltam :D az arcán ottmaradt a nyom, de az ajkamon semmi változás. Nagyon szeretem :) a többi árnyalatot is ki fogom próbálni, mert nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Bonnieoo7

2015. február 5.

Nagy kedvencem.Tavaly év végén elveszítettem, azóta sikerült a 2. DM-ben beszereznem pont a képen látható árnyalatot. Amit egyébként is kirántottam akkor a táskámból.
Sajnáltam nagyon, mert bár 2 éves darab volt, még megvolt a 3/4-e. Tartós, diszkrét csillámjai szépen kiemelik a számat, amit sokszor csak ajakbalzsammal töltök ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

pm2013

2014. szeptember 12.

Sokáig egy hagyományos Rimmel szájceruza volt a kedvencem, de azt a színárnyalatot amit szerettem, már nem lehetett kapni, viszont a Manhattan önhegyező szájkontúrjai között találtam egy nagyon hasonló árnyalatot; így egyből kettőt is vettem. :) Hát, nagyon bevált. Szép a színe, nem maszatol, nem mászik el és tartós. Ha esetleg ezt is kivonják majd a forgalomból, tuti sírni fogok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

bizsuka

2014. március 23.

nekem is az 57F van meg, nagyon szép élénk a színe és elég tartós :) örülök hogy megvettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

marcipanfelho

2013. december 12.

Nekem az 57F van meg, nagyon élénk pink színű. Pont ilyet kerestem a Bourjois 12-es neon pink rúzsomhoz. :) Tetszik ez az automata kitekerhetős megoldás mert így nem kell a hegyezéssel bajlódni. Nagyon krémes, könnyű felvinni és iszonyatosan intenzív színe van. A Bourjois rúzsom már amúgy is nagyon tartós, szinte egész nap fent marad de ezzel a ceruzával kb örökre xD és a színe is sokkal erőteljesebb ha előtte felviszem ezt a ceruzát. :) Imádom! Tuti fogok még ilyet venni ha van olyan színben amire szükségem van vagy tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

eveartstar

2013. augusztus 27.

Ma vettem egy ilyen szájkontúrt, mert elvesztettem egy régi manhattant, legalább is nem találom, és elég nagy kedvenc már rég óta. Csak ritkán használtam, de most sűrűbben kell, mert a barátom imádja a kontúrt a szám körül.. :)) Egy sötétebb barnás árnyaltot vettem. Szép nagyon. Árban is nagyon jó, megnéztem a többi kontúr árát a dm-ben, de ez jött be legjobban egy ezresért. Szörnyű, hogy 2000 felett még hegyezhető cerkát árulnak, férjen má bele a 2-be az automata kitolda is... Elolvastam a többi hozzászólást is így utólag, ezek szerint jól jártam. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Druszilla

2013. július 14.

Egy nagyon van pink árnyalatban van meg (57 valami, talán 57F?) - egyenesen neonnak mondanám. Nem mondom, hogy túl gyakran használom, de ez nem az ő hibája. Azon kívül hogy kicsit szárítja a számat, más negatívumot nem tudok megemlíteni, mivel szuperpigmentált, szupertartós. Elég könnyű vele dolgozni, mivel puha, krémes. Természetesen rúzs helyett használom, nem kontúrozáshoz.
Ha akarnék kontúrozni SEM úgy használnám hogy egy vonalat rajzolok a szám szélére, hanem kitöltöm vele a teljes ajkam és arra megy rá a rúzs. Eredmény: extratartós, gyönyörű színű rúzs, kontúrvonal nélkül. Naugye hogy nem kell lehúzni egy terméket azért mert valaki (még?) nem tud sminkelni:) Én mindig azt mondom, hogy az internet végtelen mennyiségű tudás forrása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.