Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wonderfooled, az összetevőket feltöltötte: Brenda131, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Hajfestékek

A Manic Panic fizikai krém színezők a legjobbak a maguk kategóriájában. Vegan és PDD mentes..A Manic Panic fél-tartós hajfestékek nem tartalmaznak állati eredetű összetevőket és állatokon sosem tesztelték őket.

Evi0924

2020. május 26.

Egy doboz nekem 2 és fél használatra volt elég úgy, hogy csak a hajam vegét festettem vele. Hot hot pink színt használtam és meg voltam vele elégedve. Sokkal könnyebben fel lehet vinni, mint a korábban használt hajszínezőimet. Nekem 3 hétig maradt majdnem tökéletes a színe (hetente 1x vagy 2x mosok hajat), de utána már festeni kellett. Hajszínezők között nagyon jónak modható, nagy a szín választék és ha valaki színes hajat akar, akkor bátran ajánlom ezt a hajszínezőt. -1 csillag az ára miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Barbi1003

2019. december 28.

Fuchsia (vagy hogy kell leírni) árnyalatot vettem belőle. Mindenekelőtt nagggyon drága, még a többi hajszínezőhöz képest is. Tényleg szép színe van, de kb 8-10 hajmosás után már újra kellett festenek, akkor már más márkát használtam. Havi használatra nekem drága, de a színe valóban gyönyörű az első két hétben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Lagoongirl

2019. szeptember 21.

A kommenteket olvasva eddig senki nem járt még annyira szerencsétlenül mint én a sötétkék szinezővel.Viszont előtte használtam Zöldet és az alapján még így is az egyik legjobbnak tartom a márkát,csak óvatosabbnak kell lenni a színválasztásnál.A venus Envy extra élénk, szőkésbarna alapon középzöld, teljes frissen szőkített hajon pedig vibrálóan élénk kicsit világosabb zöld.Az enchanted forest nevezetű sötétkéket senkinek nem ajánlom...
színre szép lenne de egy hétig konkrét hullakék volt az egész arcom/nyakam (nem festés közben került rá,hanem utána folyamatosan befogott mindent ruhákkal együtt,pedig ugyanúgy csináltam mindent mint a másiknál...) Az enchanted forest-re -1 csillagot se adnék,viszont a Venus envy-re 6-ot is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

infernal

2019. július 30.

A legjobb hajszínező!
Évek óta ezt használom. Tartós, pedig naponta mosok hajat. Kb 2 hét után kezd fakulni, de szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

A legjobb hajszínező!

KatS

2019. január 18.

Enchanted Forest király volt, 6 hónap után is látható barna hajon (amikor azt akartam, hogy szép legyek, 8 hajmosásonként kellett kb frissíteni, kb 2 havonta (a hideg víz miatt úgy is elmegy az ember kedve a heti 7 hajmosástól)), a hajvégek frissítésére használtam. A hajamon volt még zöld mid-tone, így a fizikai színező (a konkrét pigment) sokkal tovább maradt a hajon. Szulfátos samponok jobban szívják, illetve a meleg víztől is jobban kijön, de erős voltam, és hideg vízzel mostam hajat. Legkevésbé talán a Lush szilárd samponjaival kopott, de utána egyéb okokból vissza kellett térnem Schwarzkopf BC-re, de attól sem kopott nagyon. Nem tartom drágának, mert végtelen ideig elég. Illetve a kezelt (szőkített) hajról jobban kopik (vagyis a világos alapszín miatt jobban látszik a kopás, az árnyalatot tartja)
A színes pólónyakakhoz, párnahuzathoz pedig hozzá kell szokni, kell külön hajfestős törölköző, meg gumikesztyű. Festéskor érdemes addig fenthagyni, amíg csak lehet.
Egy évig használtam.

tl,dr: hideg víz + szulfátmentes sampon + avoid hajmosás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Egy évig használtam.

tl,dr: hideg víz + szulfátmentes sampon + avoid hajmosás

Sosann

2018. július 1.

Hot hot pink árnyalatot használtam, nem vagyok tőle elragadtattva. Hamar, alig egy hónap alatt látványosan kikopott, nagyjábol 15-20 mosás alatt, így alig veri a drogériás változatot, ami azonban olcsóbb.
A szőkített hajamból barackszínűre kopott, foltosan.
Plussz pont a vegán összetevőkért és amiért nem állatokon lett tesztelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

A szőkített hajamból barackszínűre kopott, foltosan.
Plussz pont a vegán összetevőkért és amiért nem állatokon lett tesztelve.

Zindi

2018. június 6.

Vampire red és Infra red árnyalatokat próbáltam, majdnem teljesen egyformák.
Tartós bár kicsit drága, de mivel semelyik másik színező nem tud ilyen szép tartós vöröset nincs sok opcióm :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Vampire red és Infra red árnyalatokat próbáltam, majdnem teljesen egyformák.

MargitSchwarz

2018. április 26.

Az electric banana árnyalatot használom belőle. Sokáig azt sem tudtam, hogy uv reaktív, véletlen került elém egy kép, amiből kiderült. Egyből ki is próbáltam, és gyönyörűen világított. Ennek a hétköznapokban sok hasznát nem fogom venni, mert nem járok diszkóba, de elismerem, jól néz ki. Nem tudom, hogy ehhez van-e köze, de a napfényben sokkal rikítóbb, zöldes a szín, míg zárt térben, és a festék a tégelyben teljesen citromsárga. Mindenesetre imádom, a legjobb minőségű, legtartósabb extrém színű hajfesték/színező amit használtam, eddig ez az egyetlen, amit két festés közt nem kell frissítenem, pedig elég sok márkát kipróbáltam már. Azt hiszem, sokáig barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Hollowsora5

2018. február 13.

Atomic turquise és fuksziát is használtam. Iszonyat élénk és imádnivaló. Balzsammal hígitva is megőrzi a szín élénkségét. 2 hónapig is látszik, habár pasztelre kopik. Kb 3 hetente frissítem balzsammal hígitva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

AngyalRoka

2017. október 14.

6-ot nem lehet? :)
Túlzás nélkül a legjobb színező amit eddig próbáltam! Simán bír másfél hónapot is a színe, bár annál tovább még nem is hagytam neki, hogy próbát tegyen. Ezalatt hetente többször is hajat mosok. Valamennyire kopik, de egyenletesen. A hajam minden kenéskor pihe-puha és fényes lesz!! Eddig a Fuchsia shock árnyalatot használtam.. Most majd jöhet a RnR red. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

6-ot nem lehet? :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol