Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guinevere97, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Kategória:   Hajápolók

"Az Intenzív regeneráló, hajszerkezet-javító sprayt minden hajtípusra használhatod, az eredmény magáért beszél majd, csak ámulsz, mennyire fényes és csillogó a hajad! Olyan natúr kincsekből készült, mint a bársonyos ricinusolaj, a selymesen ápoló argánolaj, illetve görögdinnyemag-olaj. 100% tisztaságú rozmaring illóolaj is került bele, mely nemcsak friss-fűszeres, kámforos illatával varázsol el, hanem hajápoláshoz is használható."

eNVy1122

2020. július 6.

A világ legrosszabb terméke! :@ Semmit nem használ, 4x kell hajat mosni utána, hogy egyáltalán vállalható legyen.... Senkinek nem ajánlom! Egy nagy átverés! -.-

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Nessy

2019. október 23.

Egy-két használat után száműztem a szekrény mélyére.
Semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam, sokat kell használni, hogy egyáltalán befedje a hajat, nem túl olajos a permet, így kimosni sem volt nehéz.
Szeretem a rozmaring illatát, de itt az olajokkal együtt kicsit inkább kellemetlen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Egy-két használat után száműztem a szekrény mélyére.

Hidratálók: Betaine

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.