Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guinevere97, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Kategória:   Hajápolók

"Az Intenzív regeneráló, hajszerkezet-javító sprayt minden hajtípusra használhatod, az eredmény magáért beszél majd, csak ámulsz, mennyire fényes és csillogó a hajad! Olyan natúr kincsekből készült, mint a bársonyos ricinusolaj, a selymesen ápoló argánolaj, illetve görögdinnyemag-olaj. 100% tisztaságú rozmaring illóolaj is került bele, mely nemcsak friss-fűszeres, kámforos illatával varázsol el, hanem hajápoláshoz is használható."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Wacskamati

2023. július 27.

Szokitett, száraz, töredezett most a hajam. Ezért vettem meg. Egész este a hajamon volt, reggel mostam meg a hajam. Nagyon szuper lett, a hajszaritás sokkal könnyebben ment. Szerintem jó ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 27.

eNVy1122

2020. július 6.

A világ legrosszabb terméke! :@ Semmit nem használ, 4x kell hajat mosni utána, hogy egyáltalán vállalható legyen.... Senkinek nem ajánlom! Egy nagy átverés! -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Nessy

2019. október 23.

Egy-két használat után száműztem a szekrény mélyére.
Semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam, sokat kell használni, hogy egyáltalán befedje a hajat, nem túl olajos a permet, így kimosni sem volt nehéz.
Szeretem a rozmaring illatát, de itt az olajokkal együtt kicsit inkább kellemetlen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Egy-két használat után száműztem a szekrény mélyére.

Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Betaine

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.