Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Segít, ha gyors enyhülésre van szüksége a bőrödnek: amikor száraznak érzed, de napozás után is nyugtatja a leégett bőrt. A kókuszvaj segít az aloe verának küldetése beteljesítésében, ketten együtt egy igazán lágy, bőrtápláló, bőrnyugtató vajat alkotnak.

Ashmatiii

2022. február 8.

UPDATE:

Visszavonom.
Amennyire szerettem a Mannát, akkorát csalódtam bennük.
Szárít, de nagyon durván.
Nem táplál, nem hidratál, nem nyugtat, túl van árazva és natúr, minden mentes szappanhoz képest elég gyatra az összetevő lista.
De mindenki nyugodjon le…most fognak árat emelni.

A kedvenc nyári szappanom. Nagyon kellemes az illata és ahogy az összes többi manna szappan, ez is kiváltja utána a testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

UPDATE:

Visszavonom.
Amennyire szerettem a Mannát, akkorát csalódtam bennük.
Szárít, de nagyon durván.
De mindenki nyugodjon le…most fognak árat emelni.

Pajzs

2021. június 8.

Gazdagon habzó szappan, ami alaposan tisztít. Kellemes, élénkítő illata van, ami különösen jólesik, ha bágyadt vagyok vagy meleg van. Radírozásra nekem kevés a benne található mákmag, de jólesik magam masszírozni vele, főleg a combomon. A habjával néha az arcomat is megmosom (a mákmagok miatt nem érintem közvetlenül hozzá a szappant), és azt sem szárítja, de ha egy kicsi is a szemem környékére kerül, vagy véletlenül belemegy, akkor szörnyen csíp. Jó fogása van, nem csúszkál a kezemben. Biztonsági borotvához is ezt használom, mióta elfogyott a borotvahab, és nem vettem külön borotvaszappant; kellően puhít, jól siklik rajta a penge, de nem csúszós túlzottan, nincs gondom vele. Gyorsan fogy. Ár-minőség tekintetében szerintem vannak ugyanilyen jó, magyar natúrszappanok a piacon olcsóbban is. A csomagolása igényes, mutatós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

beautyguru99

2020. november 23.

Kellemes az illata, szépen tisztít de nálam a radírozás funkciója nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Kellemes az illata, szépen tisztít de nálam a radírozás funkciója nem vált be.

miko02

2020. augusztus 7.

Szeretem, tetszik az illata, kellemesen habzik, és a radírozó hatását is bírom, és tényleg nyugtatja a meggyötört bőrt. Viszont cserébe nagyon gyorsan fogy, és nagyon drága... Csak ritkán veszek belőle, és utána csak indokolt esetben használom, hogy minél tovább kitartson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

AkInImOd

2020. július 8.

Nos, pont egy hete sikerült a mellkasomon leégni (csak egy helyre nem kentem napolajat...). A PomPom c-vitaminos hidratálója mellett pont ezt a szappant használom már egy ideje - tény, hogy nem fájt a leégett felület, de nem tudom, hogy azt ennek a kombónak köszönhetem-e. A mákszemeket kicsit feleslegesnek érzem, bőrradírhoz kevés, csak takarítani kell utána a kádat, ha egy-kettő nem folyik le. Engem eddig kétszer hagyott száraz érzetűnek, de alapvetően nem érzem úgy, hogy szárítana - arctisztításra sem rossz. Az illata nagyon finom, és vigyázok rá, hogy sok víz ne érje, így használatkor mindig könnyen kezelhető. Még nem tudom, hogy újra venném-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

bernadettu

2019. július 23.

Valamelyik megoldáscsomagban vásároltam még tavaly, de csak mostanában kezdtem el használni, mert az én bőrömet nagyon szárítja.
Egyszer-kétszer próbáltam tusolni vele, de úgy éreztem nem tisztít eléggé, ezért inkább kézmosásra használom, arra szerintem sokkla jobb.
Az illata különösebben nem tetszik, de legalább ermészetesek az összetevői.
Nem hiszem, hogy újravenném, bár az mindenképp jó, hogy nem termel annyi szemetet a csomagolása és valószínűleg sokáig elég egy embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Az illata különösebben nem tetszik, de legalább ermészetesek az összetevői.

zsuffika

2019. május 24.

Nekem száraz a bőröm, sajnos elmondható, hogy télen extrém száraz, ezt a szappant sajnos nem tudtam használni, pedig csodás illata van, az állaga is nagyszerű és nagyon jó élmény volt vele fürödni, de sajnos nagyon kiszárította a bőröm :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

harmonia93

2019. május 14.

Néhány napja használom még csak, de nagyon tetszik. Kellemes az illata, és jól is habzik. Borotválkozáshoz is szuper, soha semmilyen zselé/hab használata mellett nem lett ilyen sima a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Elamie

2019. április 5.

Egy idő után egy marék trutyi lesz. Felázik és annyi...Mostanában meg nagyon drágák lettek a mannaszappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

MNNiko

2018. december 11.

Egyik kedvenc szappanom, főleg a nyári időszakban. Nagyon frissítő az illata, nem szárítja a bőrrt. Sőt, ha kicsit leégtem, akkor nagyon kellemes volt vele zuhanyozni. Szinte minden rendelésemben benne van, szépen habzik és nem is fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citral, Eugenol, Linalool, Geraniol, Limonene, Citronellol

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.