Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Segít, ha gyors enyhülésre van szüksége a bőrödnek: amikor száraznak érzed, de napozás után is nyugtatja a leégett bőrt. A kókuszvaj segít az aloe verának küldetése beteljesítésében, ketten együtt egy igazán lágy, bőrtápláló, bőrnyugtató vajat alkotnak.

bernadettu

2019. július 23.

Valamelyik megoldáscsomagban vásároltam még tavaly, de csak mostanában kezdtem el használni, mert az én bőrömet nagyon szárítja.
Egyszer-kétszer próbáltam tusolni vele, de úgy éreztem nem tisztít eléggé, ezért inkább kézmosásra használom, arra szerintem sokkla jobb.
Az illata különösebben nem tetszik, de legalább ermészetesek az összetevői.
Nem hiszem, hogy újravenném, bár az mindenképp jó, hogy nem termel annyi szemetet a csomagolása és valószínűleg sokáig elég egy embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Az illata különösebben nem tetszik, de legalább ermészetesek az összetevői.

zsuffika

2019. május 24.

Nekem száraz a bőröm, sajnos elmondható, hogy télen extrém száraz, ezt a szappant sajnos nem tudtam használni, pedig csodás illata van, az állaga is nagyszerű és nagyon jó élmény volt vele fürödni, de sajnos nagyon kiszárította a bőröm :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

harmonia93

2019. május 14.

Néhány napja használom még csak, de nagyon tetszik. Kellemes az illata, és jól is habzik. Borotválkozáshoz is szuper, soha semmilyen zselé/hab használata mellett nem lett ilyen sima a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Elamie

2019. április 5.

Egy idő után egy marék trutyi lesz. Felázik és annyi...Mostanában meg nagyon drágák lettek a mannaszappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

MNNiko

2018. december 11.

Egyik kedvenc szappanom, főleg a nyári időszakban. Nagyon frissítő az illata, nem szárítja a bőrrt. Sőt, ha kicsit leégtem, akkor nagyon kellemes volt vele zuhanyozni. Szinte minden rendelésemben benne van, szépen habzik és nem is fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Ellise

2018. november 22.

Abszolút jó kis nyári szappannak,váltogatom a szappanokat,ezt ritkán használom de jó és nem szárít,kellemes citrusos az illata,de nem annyira best :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

dettusbettus

2018. július 8.

Először én használtam, majd a párom is rákapott. Arcra nem vált be, de testre igen, az apró mákszemcsék kellemesen karistolták a bőrömet és felfrissített. Negatívuma, hogy nagyon hamar, kb. másfél hét alatt elfogyott, így pedig kevésbé éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

vicoka08

2018. március 3.

Számomra sima szappan volt, különösebben se az illata, se az állaga nem fogott meg, ellentétben más manna szappanokkal, és én nagyon a gyulladáscsökkentő hatását sem tapasztaltam, és ugyanúgy szárította a bőröm, mint a többi szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

SzL

2017. december 28.

Elhasználtam leginkább az illata miatt mert azt imádtam. A kis szemcsék finoman radíroztak is ezt szerettem. Nagyon sokáig tartott, mivel ritkán tudtam használni. mert engem brutálisan szárított. Ha nem kentem be magam/kezem utána akkor nagyon száraz lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Sziszilady

2017. december 16.

Isteni illata van, párom is imádja. Nem szárítja a kezem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Isteni illata van, párom is imádja. Nem szárítja a kezem. :)

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citral, Eugenol, Linalool, Geraniol, Limonene, Citronellol

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.