Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú nappali arckrém

• bársonyos sheavajból készült
  • vörösáfonyamag-olaj és kókuszolaj is került bele
  • került bele természetes eredetű nátrium-hialuronát is (ami a hialuronsavval azonos hatású, annak sója)
  • E-vitamint is tettek bele
  • egy leheletnyi geránium illóolajjal fűszerezték, visszafogott és elegáns illata téged is rabul ejt
  • sminkelés előtt is bátran használható

raczdetti

2020. február 29.

Nem vagyok Manna rajongó, mert a saját tapasztalataim alapján a termékeik nagy része nem annyira hatékony, mint amennyire túlárazott.
Erre a krémre most kivételesen mégis jár az öt csillag, mert natúrsága mellett/dacára szépen selymesen feltölti a pici szemkörnyéki ráncokat.
Én vizes arcbőrre használom, mert különben túl tömény, és nem teljes arcra, csak a szemkörnyékre.
Először ijesztően sűrű bapaposikrém állaga van, de azután meglepően hamar felszívódik.
Alkoholmentes (csak zsíralkoholt tartalmaz), ez nagy plusz pont nálam, az illata pedig egész kellemes, talán gránátalmára emlékeztet, hamar elillan.
A nyomkodós fehér műanyag tubusos kiszerelés tényleg nem a legszebb és a legpraktikusabb megoldás, viszont cserébe mindig steril marad a krém, és nem romlik meg idő előtt.
Ez egy jól eltalált Manna-termék. Igaz 5000 Ft környéki árával a picike kiszerelés arckrémnek magas, de minőségi szemkörnyéki hidratálónak számomra abszolút megéri. Nem csak online kapható, én pl. a DM-ben vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

KAndiiii

2020. január 9.

Nekem abszolút csalódás. Elhasználom a krémet de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az arcom szinte fuldoklik és a krém nehezen szívódik be. Az már csak hab a tortán hogy ennek a nagyon környezettudatos márkának ilyen műanyag, béna, egyáltalán nem praktikus csomagolásra futja. A marketinget is túl tolják. Kétlem hogy valaha újra veszek bármi Mannát is, annak ellenére hogy próbáltam más termékeiket is, és egy kettő kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

evi14

2019. október 4.

Nekem csalodas, semmivel nem tud tobbet egy sima garnier vagy hasonlo kategoriaju kremnel. Nem veszem ujra, el se hasznaltam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Pupp

2019. szeptember 29.

Én szeretem. Alapból nagyon zsíros bőröm van, de télen könnyen kiszárad az orcáimon. Bármit próbáltam tavaly semmi sem segített, ez volt az egyetlen ami helyre hozta, és hidratált annyira, hogy ne száradjon ki újra. Az illata először erősnek tűnik, de pár nap után meg szoktam. Könnyen be is szívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után . Nappalra használom csak, max egy pumpát, így elég sokáig elég egy tubus. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

senskin

2019. augusztus 12.

Én éjjelre használom, szérumok fölé. Kellemes az illata. Hogy mit tud? Reggelre pihe puha arcbőr, selymes. Kisimult bőr. Szetintem ár érték arányban, hozza azt amit ígér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

nevaneva

2019. március 17.

Amikor pár éve egyre jobban kezdett fontossá válni számomra a környezetvédelem és a természetes termékek, először a Manna termékeit kezdtem használni és nem emlékszem csalódásra. Ezért az elsőre azért borsos ára mellett is rábólintottam erre a krémre. Nincs negatív csattanó: szerintem jó kis krém ez. Valóban picit zsírosabb állagú, de nekem is hamar és könnyen beissza a bőröm, sminkalapnak is teljesen jó (mármint nálam bb-krém alá). 2 hónap használat után én úgy látom, hogy a könnyen fényesedő t-vonalamat is mattítja, de húzódást, kellemetlen érzetet nem okoz. Az illata szerintem visszafogott és kellemes. A tubus még félig van, szóval kiadós. És hát nekem a dizájn is bejön, bár tudom, apróság, de azért számít. Viszont a pumpás kiszereléssel gondom van, mert a krém vége nem fog belőle egykönnyen kijönni, már látom, hogy tubusvég-levágás, utolsó krémcseppek kikapirgálása vár rám, úgyhogy örülnék egy tégelyes kiszerelésnek, ezért egy csillaggal kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

strauszkinga

2019. március 11.

Sok magyar cég arckrémét kipróbáltam már, de mindegyikben csalódnom kellett. Ezt végre nagyon szerettem! Picit zsírosabb állagú, de ez ne tévesszen meg senkit: a kombinált bőrömbe szuper könnyen beszívódott. Egyenletesebb lett a bőrtónusom a hazsnálata alatt. Pár pillanattal később könnyedén lehetett sminkelni rá. Szerettem az illatát, kellemes, alig érezhető (volt olyan arckrém, ami itt bukott el nálam). Örültem annak is, hogy 30 ml-es a termék, nem 50, mert gyakran megunok annyi idő alatt egy arckrémet. Nem ez lesz az állandó krémem, szeretek kísérletezni, de el tudom képzelni, hogy újra veszem! Egy karácsonyi csomagban szereztem be, és úgy nagyon megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

arimer

2019. február 12.

Jó drága volt, nem szívódott be rendesen a borombe, az illata tolakodó, és a hidratálás valahol elmaradt útközben. Itt dőlt el vegleg, hogy a manna tobbe nem lesz ott a polcomon :/ szerencsere azota megtalaltam a nekem valo, natur, magyar terméket ami szinten allatkiserlet-mentes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate