Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

liljaa

2019. szeptember 23.

Aránytalanul drága, viszont tényleg jó, nem is fogy túl gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Aránytalanul drága, viszont tényleg jó, nem is fogy túl gyorsan.

rebszint

2019. szeptember 21.

Kellemes az illata és jól habzik, viszont fürdés után muszáj testápolóznom. Legközelebb valószínűleg egy másik típust fogok választani. Többen írták, hogy gyorsan fogy, én lassan 1 hónapja használom már és alig fogyott belőle, kíváncsian várom, hogy végül mennyi ideig fog kitartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Bettiiyy

2019. május 29.

Egy ideig nagyon szerettem ezt a szappant, még újra is vettem. Talán ez az összes Manna szappan közül a legkíméletesebb a számomra. Azonban más lemosókhoz képest, még így is gyerekcipőben jár. Enyhén szárít, és fele olyan szép nem lesz tőle a bőröm, mint a mostani, 5.5 PH-s arclemosómtól. Pedig csak ennyit változtattam az arcápolási rutinomon, mégis nagyon látványos a változás.
Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Az illata kellemes.

Vancsa

2019. január 22.

Előszeretettel használok natúr kozmetikumokat,így sokfélét teszteltem már. Most a márka termékei kerültek sorra. Sajnos nekem ez kezdésnek csalódás... Borzasztó gyorsan elfogyott! Semmi változást nem vettem észre, este használat után száraznak éreztem a bőröm. Csomagolása, kinézete miatt adok neki 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

MNNiko

2019. január 16.

Szuper kis szappan! Nem szárít, krémes, sűrű habja van, nem kell utána testápoló. Sokáig elég, lassan kopik, pedig minden nap ezzel zuhanyzok, így ár-érték arányban is jó! Ennyi idő alatt elhasználok annyi tusfürdőt, ami ennek a szappannak az árába bele kerül kb. És ez legalább nem mű!
A bergamott fűszer illatának nagy rajongója vagyok, így alapdarab lett! :)

UPDATE:
Azóta is nagy kedvenc, többször újra vettem, ajándékba is adtam már többeknek és mindenki oda van az illatáért! Télen is nyugodtan lehet vele zuhizni, mert nem szárítja a bőrt.
Amíg pedig nem kerül sorra ki szoktam venni a fóliából is visszateszem simán a papírba és be a szekrénybe. A ruhák között is illatozik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

A bergamott fűszer illatának nagy rajongója vagyok, így alapdarab lett! :)

UPDATE:

Horvathangelika1

2018. október 15.

Fürdeni jó vele, kellemes az illata és jól tisztít. Viszont a fához odaragad,nem tudom mibe tároljam (nincs szappan tartóm😂)
Viszont..gyorsan fogy, amihez képest nagyon drága.
Egyik este az arcomat is megmostam vele. Nagyon pirosra csípte,sok krém kellett rá. Fájt,égett is :( elhasználom,de amivel nem tudok arcot mosni az nekem nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Viszont..gyorsan fogy, amihez képest nagyon drága.

beatab

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem az illatát,krémesen habzik,és nem szárít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem az illatát,krémesen habzik,és nem szárít!

csajreni

2018. május 25.

Nagyon jó illata van. Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

deezsina

2018. március 30.

Pöpec szappan, kellemes de nem tolakodó az illata, nekem szárazabb bőröm van de nem szárította tovább, szóval én nagyon megkedveltem. Picit talán gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Lorina

2018. február 7.

Az illata nagyon finom,az összetevők szépek mint minden Mannánál,de sajnos nagyon szárított!Ezért mínusz 2 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.