Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

cshrs

2018. január 4.

Elso Manna termekem, de teljesen biztos, hogy nem is az utolso. Zsiros, pattanasos borom van, amit teljesen rendbe tett ez a kis csoda. Amig napi 2x hasznaltam nem jelentek meg nagy gyulladt acnek az arcomon, bar a zsirossaga nem valtozott. Az illatat nem nagyon szerettem, de ugy voltam vele, hogy amig ilyen jol teljesit, addig nem foglalkozok vele. Iden vettem nyar elejen, azota mar elfogyott es nem vettem ujra, de most a Tunderkert szappant hasznalom, amitol ez sokkal tobbet segitett a boromnek. Nem kap max csillagot mert meg kiserletezgetek, de ha nem talalok jobbat, visszajovok es megadom neki az utolsot is :)

Update: Mar tul vagyok par szappanon a markatol, es toronymagasan ez lett a kedvencem. Amig szepen teszi a dolgat, nem is nezelodok mas utan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Lills

2017. augusztus 3.

Imádom a Manna termékeit, és talán ez a kedvencem közülük :) Nagyon jó illata van, sokáig elég, és nem irritálja a bőrömet, nálam most sajnos ez az elsődleges szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

DynaNusser

2017. április 24.

Az egyetlen Manna csalódásom. A szappanban lévő - talán narancs? - darabok szanaszét karcolták a bőrömet, az illata sem nyerte el a tetszésemet, így nem igazán érte meg számomra az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

AnnaBalazs

2017. április 24.

Nagyon bevált, csakúgy mint az összes többi Manna termék:) Természetes, nem szárít, és nagyon finom illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

encimokus

2017. március 27.

És igen, a Manna bejelentette az újabb áremelést. Évek óta azon töröm a fejem, mi kerül a termékeikben ennyibe.
De ma sikerült rájönnöm a titkos összetevőre. Mégpedig egy olyan anyag, amivel elérik, hogy a szappanjaik
kb "5 perc" után elfogyjanak. Sok szappant kipróbáltam már, de egyedül a Manna az, ami hihetetlen gyorsasággal fogy.
Szerencsére tettek róla, hogy leszokjak a termékeikről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Szerencsére tettek róla, hogy leszokjak a termékeikről.

Olympia

2017. február 3.

Ajándékba kaptam, így hát kipróbáltam. Irtó finom illata van. Tetszik a szappan kinézetét és az hogy csupán természetes anyagokból készül. Sajnos az én bőrömet nagyon szárítja, húzódik tőle, így biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Az egyik kedvenc szappanom a Mannától. Isteni illata van, jól habzik és tiszta, üde lesz a bőröm a használata után. Nem szárít, és finom édeskés, citrusos illata van. Az ára kicsit húzós, azt kissé nehezményezem, de tudom, hogy ezek a szappanok ennyibe kerülnek és kész. Mindenféle engedélyhez kötöttek. Összegezve ajánlom, próbáljátok ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

NewNicky

2016. december 1.

Az egyik kedvenc szappanom! nagyon szeretem az illatát és nem szárítja ki a bőrömet:) És imádom a kakaót benne!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

miszi

2016. november 3.

Nagyon finom édes-citrusos illata van. Nagyon jó krémes habja van. Az érzékeny bőröm nem szárítja, folyamatos használat mellett sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Kori

2016. október 15.

Csak alkalmanként használom, ha éppen erre a nagyon friss, engem inkább valahogy mégis megnyugtató illatra vágyom. Rendszeres használat mellet nem tudom, hogy mit produkálna, de így az én bőrömet nem szárítja, de nem is érzek feltétlen késztetést, hogy a testápolóért nyúljak miután ezt a szappant használtam. Én ajándékba kaptam, és valószínűleg (azt nem mondom, hogy soha) nem adnék ki ennyi pénzt egy szappanért, legalábbis úgy nem, hogy a magam részére vásárolnám. Ilyen ritka használat mellett sokáig elég lesz, és ad egy kis pluszt az "átlagos" tusfürdős zuhanyzáshoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.