Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

Shopie

2016. május 26.

Kellemes illatú, jól habzó. Nekem nem tűnt fel, hogy szárítaná a bőröm. Nem a kedvencem, de azért szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

55zsikemama

2016. január 20.

Jó-jó, de szerintem az árát nem éri meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

Jó-jó, de szerintem az árát nem éri meg.

cyprienne

2016. január 20.

Annyira jó az illata! Egy rendeléshez kaptam belőle termékmintát, sajnos már elfogyott, legközelebb biztosan megveszem. Nagyon szeretem az összes Manna szappant, sajnos az én bőröm nem bírja a tusfürdőket, így ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Sofia1

2016. január 10.

Nagyon finom szappan, kellemes, jól habzik, jó az illata. Nagyon gyorsan fogy. Kicsit túlzásnak tartom az árát, ezért nem veszem már többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

OCsilla

2015. december 25.

A tavaly karácsonyi ajándékaim között volt, de csak most értem oda, hogy kibontsam. Sajnos az illatából elég sokat veszített, amit sajnálok. Az én bőrömön ugyanolyan hatása van, mint a többi Manna szappannak, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Strombolana

2015. december 14.

A legtöbbet használt Manna szappanom.Csodás illata van.Kellően hidratál,de én a szárazabb bőrfelületeket mindig bekrémezem shea vajjal vagy kókusszal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

kockasfulu

2015. október 3.

Arctisztításra használom. A pattanásokat nagyon szépen, kíméletesen szárítja, a bőr többi részét is óvja. Imádom az illatát is. Intenzíven szárít, úgyhogy oda kell rá figyelni, nehogy az ember türelmetlenségében átessen vele a ló túlsó oldalára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

BioLona

2015. október 2.

Szuper illata van, ez olyan élvezeti (wellness) szappan, se több se kevesebb, szóval jó-jó, aki érzékeny a bergamont-ra az figyeljen begyüllaszthatja a börét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

regidomi

2015. szeptember 12.

Tetszik, de majd meglátjuk hosszú távon szárít-e. Egyelőre nagyon tetszik, az állaga, az illata, szuper. Minőségi cucc! Most 4-es, aztán majd frissítek 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

regidomi

2015. szeptember 12.

Most próbáltam ki, elsőre tetszik, puha lett a bőröm, jól habzik, tetszik az illata és az állaga is. Hát majd meglátjuk hosszabb távon mennyire szárít esetleg. Eddig ez a második Mannám, és nagyon tetszenek..

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.