Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

TakácsBogica

2015. augusztus 7.

Elsőre beleszerettem, nagyon szeretem az illatát, viszont a második rendelésemnél tizedannyi "barna rész" sem volt benne, ezáltal az illata is tizedannyira volt intenzív. Tudom, hogy nincs két egyforma natúr szappan, és ez nem is elvárható, de akkor is, nagyságrendekkel kevesebb az illata. Ezért a mínusz 1 csillag. A bőröm nagyon szereti, puhítja és hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

juditunk

2015. július 23.

Annyira írta mindenki, h. milyen fantasztikus, hogy muszáj volt kipróbálnom. Kicsit csalódtam, nem nyűgözött le sem az illata, sem a hatása. Nem rossz, a coco szappanok sztem sokkal jobbak. Kicsit túlárazottnak is tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

doramora

2015. július 19.

Őszinte leszek; a manna szappanok nagyon-nagyon durván túlárazottak, nevetséges, hogy egy kevesebb mint 100 grammos tömbért mennyi pénzt kérnek el. Tavaly vettem meg ezt a szappant, az illata és a hatására nincs panasz, a tengerparti nyaralás során nagyon üdítő volt ezzel tusolni, de kb. két hét alatt elfogyott és amilyen borsos ára van, nem vettem meg újra. Azóta se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Catcatcat

2015. július 8.

Ez az egyetlen mannaszappan ami nem aszalta szét a bőrömet (ezaz!!) Az illata nagyon kellemes, finoman habzik és jól tisztít. Egészen megszerettem ezt a szappant, múltkor azért mentem be a DM-be, hogy pár hónap kimaradás után ismét beszerezzem, de kénytelen voltam egy másikat venni, ugyanis bármilyen jó ez a szappan 1500-at tuti nem adok érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Divaldia

2015. június 23.

A legkedvencebb Mannám :) Imádom az illatát, megfelelően tisztít és hidratál. Az én bőrömet nem szárítja, puha lesz fürdés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

dryka

2015. június 16.

Már nagyon korán kezdődtek nálam a pattanások, amikor az osztálytársaimon még nyoma sem volt, és azóta sem tudtam velük mit kezdeni. Már mindenféle pattanástalanítót és csodaszernek kikiáltott dolgot kipróbáltam, de az arcom ugyanolyan maradt. A homlokom és az állam tele volt pattanásokkal. És aztán kipróbáltam a dolce vitát. Ez vmi hihetetlen! Kb. fél éve használom, és az arcom soha nem volt még ennél tisztább, pattanás ha 1-2 előfordul. Jó, kellett vagy jó 2 hónap, mire elkezdett használni, de azóta teljesen meg vagyok vele elégedve. Minden reggel ezzel mosok arcot, és egyáltalán nem szárít, hanem tök puha tőle. Maximális 5*! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

eandi

2015. május 27.

Nagyon szárít. Csodás, mennyei illata van, jól habzik. De ennyi, a normál bőröm még semmitől nem száradt, de ettől igen. Ennyi pénzért sokkal jobb, szép összetevőkkel rendelkező szappant tudtok venni, akár a natúr kozmetikumok közül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

kismadár

2015. március 13.

Ez az első Manna szappanom, de nem vett le túlságosan a lábamról. Az arcomat szárította, de a testemnek sem volt valami túl jó. Furcsa, "vízlepergetős" réteget képez a bőrömön, talán kicsit szárította is. Az illata kellemes, de elhanyagolható, egyáltalán nem marad meg a bőrön. Maga a szappan állaga jó, de nagyon gyorsan fogy, és semmivel nem tud többet egy pár száz forintos noname szappannál. Irreálisan drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

franyoh

2015. február 27.

Nagyon finom illatú, jól habzó minőségi szappan. Kellemes vele a fürdés mind tisztaságérzet, mind aromaterápa szempontjából. Normál bőrömet nem szárítja és nagyon jól hidratálja. Puha, selymes tapintást kölcsönöz a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

emagdi

2015. február 11.

Kellemes illatú, megfelelően használható szappan, de semmi extra. Nem szárítja a bőrt, de azért nem mondanám, hogy nem kell utána testápoló a száraz bőrfelületekre. Ár-érték arányban nagyon rossz, nem azért, mert a minősége gyenge, hanem mert indokolatlanul túlárazott termék (mondjuk a többi manna szappan is sajnos). Viszont akinek az ár nem számít, a vegye bátran, mert egy jól használható, kellemes hatású szappant kap a pénzéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 11.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.