Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

crazy cat lady

2014. július 1.

a csokis coco szappan mellett ez a másik kedvencem, tusoláshoz tökéletes, bár az arcomnak lehet nem tenne jót. nagyon jól habzik, finoman tisztít, kellemes illata van. és még az olcsóbb mannák közé tartozik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Anheszenamon

2014. április 24.

Imádom! Isteni az illata, jól habzik, élvezet vele a tusolás. Első használatkor még nem is volt annyira érezhető az illata, de többszöri zuhanyzás után egyre jobban illatozik, bár a bőrömön nem olyan erősen érezhető. És ami a legfontosabb számomra, hogy nem szárít. Biztosan fogok még rendelni belőle.
Update: Kénytelen vagyok levonni egy csillagot, mivel enyhén, de mégis szárítja a bőrömet. Az illata is kezd halványulni. Megmondom őszintén, a Virágszirom szappan után kicsit csalódtam a Mannában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

sweet

2014. március 10.

Nagyon szeretem a Manna szappanjait, különösen azokat, amelyek illóolajat is tartalmaznak. Ez az egyik olyan szappan, aminek nagyon finom narancsos az illata fürdés közben, jól hidratál. Igazán élmény vele fürdeni, feltöltődik vele az ember, és jó, hogy nincsenek benne káros anyagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Princess

2014. február 6.

Isteni illata van, igaz én ezt a szappant nem használtam, csak megszagoltam, de tényleg nagyon finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

anyyyca

2014. január 15.

Mennyei az illata és imádja a bőröm!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

Mennyei az illata és imádja a bőröm!!

anyyyca

2014. január 15.

Ajándékként kaptam egy rendelésem mellé, de tuti, hogy rendelek belőle! Nagyon finom illatú, és a bőröm nagyon kellemes a használata után!

orange01234

2013. december 26.

Ezt is kipróbáltam, az illata nem volt maradandó, nagyon enyhén lehetett érezni. Egy szappant használtam el, nem éreztem, hogy pihe puha lett volna tőle a bőröm.
Sajnos a manna szappanok túl vannak árazva, most hogy már nagyot nőttek, kicsit elszaladt velük a ló, úgy gondolom.
De az irányelv nagyon helyes, csak mérsékeltebb árak kellenének, főleg hogy nincs a szappanjaikban a kókuszolajon kívül olyan nagyon sok drága összetevő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

mariannakowacs

2013. december 14.

Magamtól lehet nem vettem volna meg, de egy rendelt csomag tartalmazta. Kellemesen csalódtam benne. Nagyon tápláló és finom illatú szappan. Szerintem újra rendelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

viktoria.fekete

2013. december 9.

Nagyon szeretem a citrusos, bergamottos illatokat ezért is rendeltem meg ezt a szappant. Szintén fontos szempont volt, hogy mindenhol ódákat zengtek a finom illatáról. Sajnos az a példány amit én kaptam, kb. illat-mentes volt. :( Teljesen beledugtam az orrom, de csak nagyon halvány, alig érezhető illata volt, és később fürdés közben is. Emiatt nagyot csalódtam a szappanban, mert összehasonlítva a Manna Coco Fahéjas szappannal, amit először próbáltam, és elvarázsolt az illatával, ez a szappan nekem nem azt nyújtotta amit ígért. Közepesen habzik, a száraz bőrömmel nem tett csodát. Ettől függetlenül lehet, hogy később újra próbálkozom, hátha megjön az a finom illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Nem vettem észre nagy különbségeket a különböző Manna (és Alora Natura) szappanok között, elég jó mind. Az illata talán ennek tetszett a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.