Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

grus

2013. augusztus 9.

Termékmintában kaptam ajándékba, s azt írták róla, hogy nem kell utána majd testápolót használni.
Finom lett a bőröm utána, tényleg nem érzem, hogy nagy igényem lenne a testápolózásra, de kíváncsi vagyok télen mi a helyzet.
Azért csak a 4 csillag, mert én nem vagyok oda az illatáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Azért csak a 4 csillag, mert én nem vagyok oda az illatáért.

csevelin96

2013. július 28.

Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Szuper!

Darkoscsaj

2013. június 8.

Kedvenc mannám mindenestül :) habzik, de nem fogy gyorsan, csodás az illata nem szárít :) imádom a kakaópor rögöket is benne ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

FaerieQueene

2013. május 12.

Nagyon szeretem az illatát. Az egyetlen negatívuma, hogy a csokidarabok nem olvadnak el olyan könnyen, ezáltal apró sziklák formájában kiálltak a szappanból , és egy picit karcolták a bőrömet. Amúgy egy nagyon kellemes kis szappan. Mindennapos arcmosásra használtam, aztán a Manna honlapján egy hózzászólásban megjegyezték a kedves Mannások, hogy arcra hetente 1x, 2x szabadna használni, mert bőrradírozó hatású. Hát paff lettem, a rendes leírásba is bele kellett volna tenni ezt az infót. Igaz, ártani nem ártott az arcbőrömnek, és nem szárította ki jobban, mint a többi szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Jó illat, nagyon jó habzás és fantasztikusan száraz bőr :( A termékleírás sajnos nem ezt ígérte.
Sajnos csatlakoznom kell néhány előttem szólóhoz, csak a habzása miatt pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Sajnos csatlakoznom kell néhány előttem szólóhoz, csak a habzása miatt pozitív.

daszilva

2012. december 9.

Imádom. Kellemes, habos, mennyei és nem száríja a bőröm:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 9.

Imádom. Kellemes, habos, mennyei és nem száríja a bőröm:)

melange

2012. október 31.

Jó kis szappan ez, teljesen krémes érzést ad fürdésnél, jól habzik, és nem szárít, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata kifejezetten kellemes,de fürdésnél sajnos alig érezni és a bőrön sem marad meg. Én is sokallom az árát így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Agnese

2012. július 27.

Egyik kedvenc szappanom,nagyon krémes,jol habzik,nem szárit, az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

h.noamy

2012. július 26.

Ez a kedvencem, kellemes az illata (csak sajnos nem marad meg a bőrön :( ), és jól habzik, puha lesz a bőröm tőle. Nagyon szeretek vele fürdeni, már másodszorra rendeltem, csak sajnos elég drága. 4,5 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

otomar87

2012. május 24.

Nemrég vettem leértékelve, úgy teljesen megéri. Szerintem jól hidratál, kellemes illata van (ami lehetne picit erősebb is).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.