Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra alkalmas: igénybevett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.

A bergamott olaj segít elűzni a stresszt, depressziót, bőrtisztító és bőrnyugtató hatásánál fogva jó  a bőrproblémák eltüntetésére. Javasolt rovarcsípések kellemetlen utóhatásainak enyhítésére. Az E-vitamin hidratálja és felfrissíti a bőrödet!

• Aromaterápiás, kellemes illatú.
  • Érzékenybőrűek is használhatják!
  • Selymessé és rugalmassá varázsolja a bőrt.

szöszike

2012. április 29.

Fantasztikus illat és száraz bőr. Ez a szappan sajnos csak ennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Fantasztikus illat és száraz bőr. Ez a szappan sajnos csak ennyit tud.

morning_glory

2012. február 11.

Csatlakozom azokhoz, akiknek ez is szárítja a bőrét. Pedig örültem neki, hogy végre illatos termékkel fürödhetek (általában csak az illatmentes szenzitívet bírom), de csalódnom kellett, ez se külömb, mint az olcsób társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

appdina

2012. február 7.

Szeretem ezt a szappant, kellemes az illata, habár alapvetően inkább télre való illat. Szuper a habja, és az én bőrömet nem szárítja. Utána azért be szoktam krémezni magam, de ebben a hidegben muszáj is. Tényleg mintha kicsit tovább is tartana, mint a többi Mannaszappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 7.

twanni72

2012. február 5.

Azért kezdtem el használni ezt a szappant, mert csak természetes összetevőkből készül elvileg, és mert nem akartam több laurilszulfátos tusfürdővel fürdeni.Nyáron tök jó is volt, de most, télen nagyon szárítja a bőröm.. Az illata viszont csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

kiskozmi

2012. január 22.

Az illata nem egészen olyan,mint amire számítottam és a bőrömet sem hidratálja,inkább szárítja.Egyébként ez az összes szappanjukra vonatkozik.Pedig kitartó voltam.Egyedüli pozitívum,hogy jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

chyny-eve

2012. január 18.

Ilyen termékekkel még azelőtt nem találkoztam, NAGY CSALÓDÁS volt számomra az összes szappan, vaj, minden..... aki teheti, máshol nézzen körül, sokkal OLCSÓBBAN is lehet venni ilyeneket!!!! Már nem rendel a férjem sem, mert felvilágosítottam arról, hogy NEM ÉRI MEG! Borzalmas állapotba került a bőröm ezektől a sz.roktól!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

mstindigo

2012. január 10.

Hetekig használtam mannaszappant, köztük ez volt a legrosszabb. Az illata isteni, emiatt kap 2 csillagot, de a bőrömet iszonyatosan kiszárította. Egyetértek chyny-eve-vel, árérték arányban nagyon rossz, én is elköltöttem kicsit többet, így most már természetes összetevőjű tusfürdőm van, amitől szép is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

chyny-eve

2011. december 6.

Én úgy voltam ezekkel a szappanokkal, hogy eleinte szuperek voltak, úgy éreztem, hidratál, puhává varázsolja a bőröm.... aztán telt múlt az idő, már arra figyeltem fel, hogy extrém módon kiszárította...
akkor abba is hagytam, szappannal amúgy sem szeretek zuhanyozni, áttérek a természetes összetevőjű tusfürdőre, az árát tekintve ezek a szappanok sem olcsóak, kicsit hozzáteszek és olyat veszek, amitől szép is lesz a bőröm!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

encimokus

2011. október 21.

Finom, mint az legtöbb Mannaszappan. Krémes habja és citrusos illata nagyon megfogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 21.

magnes

2011. október 19.

Nekem az összes mannaszappan közül ez vált be a legjobban. Mert bár van még jó szappanuk, de azok valahogy 1-2 hét alatt hipp-hopp elfogynak, és amúgy sem olcsók, nagy kopás mellett meg így drága a használatuk. Ez a Dolce Vita viszont tényleg sokáig tart, ápol, van egy pici illata, de épp csak annyi, amennyi kellemessé teszi a használatát, szóval nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 19.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.