Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2019. december 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Fürdőtermékek

"Érezd magad egy napfényben fürdő ligetben, ahol a fákról grapefruitok kacsintanak rád, lédús narancsok mosolyognak és illatos citromok integetnek feléd. Citrusos illatukat felkapja a déli szél, megbizsergeti bőröd és szinte érzed a karibi ritmusokat. Az élményt akár mindennap átélheted a fürdőszobádban, próbáld ki a citrusos illatú vadonatúj Manna fürdőgolyót, mely csupa-csupa natúr, vegán, vegyszer- és pálmaolajmentes összetevőből, 100% tisztaságú illóolajokból és trópusi életérzésből, kézzel készült! Vár rád a fürdőkádnyi tiszta grapefruit, édesnarancs és citrom illat, sőt még selymes szőlőmagolajat és csinos rózsabimbót is tettünk a Manna fürdőgolyódba – hogy a lehető legtökéletesebb élményt kaphasd!"

AkInImOd

2020. július 8.

Jópofa volt, szépen pezsgett és nagyon gyorsan szétmállott a vízben. Volt benne egy egész darab virágszirom, az kedvesen úszkált a víz tetején.
De ezen kívül nekem nem tett semmi különöset a bőrömmel (ami jó, mert legalább a psoriasis sem lobbant be tőle), sajnos a citrusos illat sem volt az ízlésemnek elég erős sem a fürdés alatt, sem utána. Örülök, hogy akciósan vettem, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Flowergarden

2020. április 1.

Pár másodperc alatt elolvad a vízben.
Először erős citrom illatú utána narancs. Puhább, selymesebb lett a bőröm tőle.Nekem nagyon tetszik, biztosan fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Pár másodperc alatt elolvad a vízben.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil