Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2019. december 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Fürdőtermékek

"A Manna fürdőgolyó eper-banán a többi Mannához hasonlóan vegán, kizárólag vegyszer- és pálmaolajmentes, tiszta összetevőkből áll, nincs benne egy gramm mesterséges aroma és színezék sem. Édes gyümölcsössége magával ragadó, intenzív eper- és banánillat lengi körül a nevetéstől hangos fürdőszobát. És mert a gyümölcsös kényeztetésből sosem elég: simogató szőlőmagolajat is tettünk bele."

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.