Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2670 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Hajápolók

Kétféle módon alkalmazható:

• Hajmosás után: mosd meg a hajad a a szokásos módon, majd dörzsöld be vizes hajad egy diónyi Manna balzsammal. Pár percig hagyd a hajadon a krémes balzsamot, majd alaposan öblítsd ki a hajadból.
  • Hajmosás előtt: vizezd be a hajad, majd egy diónyi Manna balzsamot oszlass el a hajadon. Pár percig hagyd a hajadon a krémes balzsamot, mintha hajpakolás lenne. Ezután moss hajat a szokásos módon.

nreka731

2020. május 28.

Az illata kellemetlen, de szerintem ez bármilyen finish sprayvel orvosolható. Viszont hatását tekintve csodálatos. Nincs benne szilikon, így az azonnali hatása nem kirívó, viszont hosszabb távon (3-4 hét) szerintem csodát tesz még a szőkített hajjal is. Hiába van benne argán olaj, nem sárgítja a hamvas hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

szofka77

2020. május 22.

Balzsam allagra jo, de zsirossa teszi a hajat raadasul budos, mar a hasznalatkor, aztan amikor zsirosodik a haj, na a haj is budos szo szerint tole..soha tobbe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

szfruzsi

2020. május 5.

Az illatával sajnos nem vagyok kibékülve,viszont a hatása rendben van😊 könnyen ki tudom fésülni a hajamat és nincsen száraz érzete

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

orsesz

2020. április 1.

A zsíros hajra való balzsamot használtam korábban azt többször újra is vettem, nekem sokkal jobban bejött, abban ricinus olaj is volt, puhább és magasabb fényű volt a hajam mint ezzel, de azt már egy ideje nem lehet kapni ezért megvettem ezt.
Mint balzsam ez is jól szuperált, ki tudtam fésülni a hajam minden gond nélkül, szóval tette a dolgát, de a szaga az borzasztó!!! Számomra olyan mint azok az undorító húsvéti locsolókölnik amivel gyerekkoromban terrorizáltak, fújjjjjjjjj!
Első (és utolsó) használatakor pont taknyos beteg voltam de még félig bedugult orromat is borzasztóan bántotta ez a bűz és szárítás után is éreztem a hajamon, nem illant el. Tudom, tudom ízlések és pofonok mindenkinek más illat jön be, épp ezért akinek tetszik ajánlom figyelmébe, hogy eladó a termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

1111

2020. február 16.

Vékony, száraz végű hajam van, nagyon kell rá vigyáznom, hogy ne menjen tönkre teljesen. Természetesen mindezek mellett gyorsan zsírosodik. Amikor először kipróbáltam ezt a balzsamot, nem hittem el, hogy mennyire jó a tapintása a hajamnak. Nagyon jól hidratál és táplál. Egy tubust már elfogyasztottam, most készülök megvenni a másodikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

nyuszika39

2020. január 28.

Tegnap használtam először a samponjával együtt, nagyon szép pihepuha lett tőle a hajam, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Martu0508

2019. december 6.

Én ezt a balzsamot imádom, samponos hajmosás után 10 percre teszem fel. Közepes porozitású göndör hajam van, aminek hidratálás és fehérje is kell. Az én hajamnak pont megfelelő arányban is van a termék hatása, eszméletlen szép puhák, de definiáltak a fürtjeim. Próbáltam co-washként is, jó volt úgy is, de valahogy ez így tőlem idegen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

almakorterepa1213

2019. november 8.

Nem annyira jött be. Hajmosás után viszketett tőle a nyakam meg úgy amblokk a bőröm, mivel zuhanyzás közben volt, hogy a lábamra is esett a balzsamból. Hozzá kell tennem, lehet azért viszketek tőle, mert miután megvettem ezt a terméket a Dm-ben, utána láttam, hogy lejárt már egy ideje, szóval ha tehetném inkább a Dm-et pontoznám le itt...(Mindegy, lényeg a lényeg, nem veszem újra)
Nincs semmi különös illata, ami nem tetszik, mert imádom ha a hajamnak finom az illata. :(
Egyszerre sokat kell felvinni a hajra..ez is egy mínusz pont nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Egyszerre sokat kell felvinni a hajra..ez is egy mínusz pont nálam.

vomitmyheart

2019. augusztus 15.

Alapvetően nem rossz balzsam, sokkal többet nyújt mint a 600-800 forintos tucat balzsamocskák, de az eredeti árát nem érné meg nekem. Nem tetszett az illata, egyszerre sokat kellett belőle felvinnem és hiába, hogy a hatása kellemes, nem tart tovább 1-2 napnál.
Találtam jobb terméket erre a célra, plusz az ár-érték arányt is figyelembe vettem, így nem tudok sajnos ennél jobb értékelést adni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nessy

2019. július 26.

A Manna korpás hajra való samponjával használom, mert pikkelysömörös a fejbőröm.
Nagyon kiadós, tömör balzsam, alapos öblítést igényel. Szép, csillogó és finoman illatos lesz tőle a hajam. Előtte drágább, szintén natúr sampont és balzsamot használtam, de a hajam teljesen lestrapáltnak tűnt, a vége kiszáradt, a töve zsírosodott, a fejbőröm teljesen felpikkelyesedett. Ezek a tünetek már az első használat után enyhültek, azóta pedig teljesen rendeződött a helyzet. Ritkábban kell hajat mosnom, nem viszket és hámlik a fejbőröm. Az illatára visszatérve, én imádom! Annyira különleges...diszkrét, növényi, de mégis parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.