Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2670 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Hajápolók

Kétféle módon alkalmazható:

• Hajmosás után: mosd meg a hajad a a szokásos módon, majd dörzsöld be vizes hajad egy diónyi Manna balzsammal. Pár percig hagyd a hajadon a krémes balzsamot, majd alaposan öblítsd ki a hajadból.
  • Hajmosás előtt: vizezd be a hajad, majd egy diónyi Manna balzsamot oszlass el a hajadon. Pár percig hagyd a hajadon a krémes balzsamot, mintha hajpakolás lenne. Ezután moss hajat a szokásos módon.

almakorterepa1213

2019. november 8.

Nem annyira jött be. Hajmosás után viszketett tőle a nyakam meg úgy amblokk a bőröm, mivel zuhanyzás közben volt, hogy a lábamra is esett a balzsamból. Hozzá kell tennem, lehet azért viszketek tőle, mert miután megvettem ezt a terméket a Dm-ben, utána láttam, hogy lejárt már egy ideje, szóval ha tehetném inkább a Dm-et pontoznám le itt...(Mindegy, lényeg a lényeg, nem veszem újra)
Nincs semmi különös illata, ami nem tetszik, mert imádom ha a hajamnak finom az illata. :(
Egyszerre sokat kell felvinni a hajra..ez is egy mínusz pont nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Egyszerre sokat kell felvinni a hajra..ez is egy mínusz pont nálam.

vomitmyheart

2019. augusztus 15.

Alapvetően nem rossz balzsam, sokkal többet nyújt mint a 600-800 forintos tucat balzsamocskák, de az eredeti árát nem érné meg nekem. Nem tetszett az illata, egyszerre sokat kellett belőle felvinnem és hiába, hogy a hatása kellemes, nem tart tovább 1-2 napnál.
Találtam jobb terméket erre a célra, plusz az ár-érték arányt is figyelembe vettem, így nem tudok sajnos ennél jobb értékelést adni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nessy

2019. július 26.

A Manna korpás hajra való samponjával használom, mert pikkelysömörös a fejbőröm.
Nagyon kiadós, tömör balzsam, alapos öblítést igényel. Szép, csillogó és finoman illatos lesz tőle a hajam. Előtte drágább, szintén natúr sampont és balzsamot használtam, de a hajam teljesen lestrapáltnak tűnt, a vége kiszáradt, a töve zsírosodott, a fejbőröm teljesen felpikkelyesedett. Ezek a tünetek már az első használat után enyhültek, azóta pedig teljesen rendeződött a helyzet. Ritkábban kell hajat mosnom, nem viszket és hámlik a fejbőröm. Az illatára visszatérve, én imádom! Annyira különleges...diszkrét, növényi, de mégis parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

krenat

2019. január 24.

Bár a hajam zsírosodásra hajlamos, mégis a száraz hajra való balzsamot vettem meg, mert a hajvégeim sokszor szárazak, töredezettek. Nem Manna samponnal együtt használtam, csak úgy épp azzal, ami volt otthon. A hajam gyönyörű sima és puha lett tőle, egészségesebb, kevésbé sérülékeny. Elég drága, de nekem viszonylag sokáig kitartott. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Kicsi77

2018. november 30.

A samponnál már leírtam a véleményem: Az én hajam iszonyat problémás: vékonyszálú, kevés, töve zsírosodásra hajlamos, vége száraz. Nem könnyű eltalálni a megfelelő sampont, mert vékonysága miatt mindentől száll. :( A barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a sampont a rózsaszín kondicionálóval együtt. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, mert a natúr samponokban már annyiszor csalódtam és mert a Manna zöld színű hajmosó szappanja valami borzalom volt az én hajamra. Na de ez, szuper. Jól tisztít, van tömege a hajamnak ééééés egyáltalán nem száll!!!! A kondicionáló sem nehezíti el. Így együtt tökéletes. Remélem így is marad és nem szokik hozzá a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Lilium

2018. november 6.

Akárcsak a samponját, ezt is nagyon megszerettem. Pedig az elején fura volt...hajmosásnál túl nehéznek, zsírosnak tűnt, apró szemcsék vannak benne és még a kezem is viszketett tőle. Igyekeztem alaposan kimosni, nehogy úgy járjak mint az előző véleményező. :D Nekem az illata nem tetszett, de miután megmostam a hajam sokkal jobb lett, mondjuk elég diszkrét szárítás után. Viszont a hajam nagyon fényes, puha és súlytalan, valamint táplált! Kifésülni is mintha könnyebb lett volna, pedig nekem elve nincsenek ezzel problémáim. Nekem hosszú, természetes vöröses barna hajam van, tehát nem károsodott, de igényli a törődést, amit ez a balzsam maximálisan meg is ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

KittyMitty

2018. november 1.

Három hete használom, a samponnal együtt kezdtem használni. Első alkalommal csalódás volt, ugyanis én úgy használtam, mint az eddigi balzsamokat, azaz mosás után majd leöblítettem. Akármennyire is öblítettem, szárításkor zsíros kinézetű maradt a hajam vége. Aztán aznap este mosás előtt balzsamoztam és csak utána mostam hajat, így a végeredmény szuper lett és azóta is tart a szerelem! A hajam gyönyörű, életemben nem volt ilyen szép, fényes, puha hajam és lassabban zsírosodik, bár ezt a samponnak köszönhetem. A szőke hajam most élettel telien csillog, állandóan dobálom a hajam mostanság... :D
Az illata is mennyei, visszafogott de kellemes, napok múlva is érződik.
Egyet sajnálok, hogy hosszabb hajon azért elég gyorsan fogy, de emiatt nem vonok pontot mert egyébként imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Az illata is mennyei, visszafogott de kellemes, napok múlva is érződik.

Encilla

2017. december 19.

Csodás, imádom! Szőkített, vékonyszálú hajam van, tökéletesen bevált ez a balzsam, a samponnal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.