Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2470 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Dezodorok

A Manna krémdeókat az különbözteti meg az izzadásgátlóktól, hogy utóbbiak magát az izzadást csökkentik, vagy szüntetik meg, míg a deó a szagot okozó baktériumokat hatástalanítja, de nem gátolja az izzadás során keletkezett természetes méreganyagok távozását.

A Simogató Szellő tele van olyan intenzíven hidratáló, bőrtápláló, bőrbarát hatóanyagokkal, mint a kitűnő minőségű shea vaj és az ápoló kókuszolaj. Többféle, 100%-ban tiszta illóolajjal is gazdagítottuk- geránium, rozmaring, tömjén, eukaliptusz-, hogy még finomabb legyen. Tartalmaz természetes kukoricakeményítőt is, ami kiváló nedvszívó, jó szárító anyag, de nem tömíti el a pórusokat - kíméletes a bőrhöz, vízzel könnyedén eltávolítható. A krémdeóba ezen felül került még szódabikarbóna, hogy lúgos kémhatásával semlegesítse a testszagot okozó baktériumokat.

Kiszerelés: 50 ml

Gabria

2019. október 7.

Ajándékba kaptam, sajnáltam de már ránk romlott, ki kellett dobni. Valami förtelem. Nekem nagyon nem tetszett. Alapból, hogy kézzel nyúlkálós, vagy sokat vagy keveset vesz fel belőle az ember, folyton kezet mosni emiatt, meg egyébként sem higiénikus szerintem. Az illata borzalmas volt és külön kellemetlen élménynek bizonyult, hogy ha jól emlékszem, akkor magára a kis tégelyére nincs is felírva, hogy tulajdonképpen ez mi [úgy kellett utána kutatnom, emlékeim szerint valami halandzsa maszlag volt rajta, amiből nem lehetett kihámozni, hogy ezt most akkor eszik-e, vagy isszák]. Nem is maradt fent a kezemen az összes anyag, amit felszedtem, nagyon sok hullott a földre, napi szinten csak miatta külön porszívózni, vagy felszedegetni nedves törlőkendővel a darabkákat szintén macerás. Az alapötlet jó lenne, de köszönöm, ebből nem kérek többet. Még szerencse, hogy ajándékba kaptam, ha fizettem volna érte, még nagyobb lenne a csalódás, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

viktoriasnt

2019. április 13.

Először nekem fura volt, úgymond nem is hatott. De már másodjára azt kell, hogy mondjam jobb mint bármelyik drogérias. Nem izzadok tőle. Annyi, hogy ugye kézzel kell felvinni, tehát kezet kell mosni utána. Ez az egy a hátránya. 5/4es amiatt hogy kicsit macerás felvinni, azonban ez természetes anyagokból készült nem úgy mint a többi.
Gondolkodom rajta, hogy ha elfogy ez illetve ha a többi drogérias akkor újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

stioneva

2019. március 25.

Nekem nagyon bevált, nem fogja meg se a fehér, se a fekete pólóimat. Nem macerás a használata, vizes ujjal kell felvinni a bőrre és picit hagyni kell száradni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Shaktika

2018. augusztus 14.

sajnos nem vált be, illata jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

sajnos nem vált be, illata jó

Amyra

2018. augusztus 13.

Évek óta használom a Manna dezodorokat, nagyon elégedett vagyok velük! Izzadásgátló hatásuk tartós, az illatuk is kellemes. Én a 4 db-os mini próbacsomagot szoktam rendelni, mert tapasztalatom szerint a nagy tégelyben a krém egy idő után kiszárad (ugyebár többet nyitogatjuk a tégelyt), "morzsássá" válik és nem is annyira tartja meg a hatását. A kis tégely viszont elég akár 2 hónapra is, és ennyi idő alatt nem változik meg a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

GyIldi

2017. augusztus 23.

Az illata tényleg jó, bár nekem nem bírja egész nap, főleg egy igazi nyári napon, ősszel-tavasszal mikor amúgy se izzad az ember akkor persze rendben van (bár akkor az összes többi deó is mondjuk). De ez a felvitel, ez annyira macerás, ráadásul elég kemény a dolog, ki kell kotorni a tégelyből, nyomni kell meg erősen masszírozni hogy ottmaradjon, szétkenődjön, utána le kell az embernek vakarni a kezéről a maradékot, nagyon gáz. Ha megoldanák, hogy egyszerűbb legyen a felvitele, akkor megkapná az 5 pontot is mert amúgy rendben van, természetes anyagú, jó illatú, nincs vele semmi gond. Így sajnos max 3...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

voicelady

2017. július 12.

Én ennek szeretem a legjobban az illatát és az egy amitől nem pirosodott még ki sose a bőröm. Tény ,hogy tényleg macerás a felvitele.Időigényes. Nekem is bemegy a körmöm alá :) De ettől jobbat egyelőre még nem találtam. Nekem kibírja nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Regina2222222

2017. június 7.

Az illata egyáltalán nem jött be(ezért nem vonok le pontot, csak ha már tényleg elviselhetetlen), a nap folyamán kissé érződik, de nem vészes,bár tény és való, hogy használ. Nem éreztem a nap folyamán kellemetlen szagokat. Nehéz a felvitele, kissé időigényes [mindig kapkodok össze-vissza és ez sajnos nem ez a pikk-pakk felkenem és már rohanhatok is,mert meg kell mosnom a hónaljam, majd elkenni egy borsó méretűt, majd kezet mosni, ez kb. 2,5 perc. Ez idő alatt lekésem a buszt :) (-1*) ], mindig belemegy a körmöm alá, megpróbáltam, hogy csutkára vágom, de még így is, nem tudom, hogy csinálja :D. A többi deójukkal, amiket próbáltam, ugyanez a helyzet (mind hatás, mint illatügyileg).

Eddig nem tapasztaltam a piros kis kiütéseket, remélem nem is fogom. Újravenni csak akkor fogom, ha nem találok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Sztellaaaaa

2017. május 7.

Nemrég kezdtem el használni de mint a Friss Fuvallat nevű társa, ez is nagyon remekül teszi a dolgát és az illata is nagyon kellemes. Először kevésnek tűnhet a kiszerelés, de ha felnyitjuk és elkezdjük használni töménysége miatt nagyon sokáig kitart, akár több mint fél évig még rendszeres használat mellett is (legalábbis nálam). Nem bántam meg, ez az egyik olyan terméke a mannának, amit tényleg nagyon kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

MNNiko

2017. február 27.

Nagyon szuper! Az illata nem tolakodó, parfümmel együtt is bátran lehet használni. Én nem tapasztaltam, azt amit sokan, hogy idő kell amíg hozzászokik a bőr. Már az első naptól használt. Pedig nagyon izzadós típus vagyok és edzés után sem voltam büdös.
A ruhámat nem fogta meg, legyen szó fehérről vagy feketéről.
Egy kicsit "összegyűrődött" a hónaljamban, de észrevettem, hogy ez csak akkor fordul elő, ha többet viszek fel belőle.
A csomagolása miatt kapja csak a -1 pontot, mert elég kényelmetlen a felvitele, mindig kezet mosni utána, stb. ... Ezt leszámítva biztosan újraveszem! Az összetevők miatt mindenképp tuti választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

A ruhámat nem fogta meg, legyen szó fehérről vagy feketéről.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Boswellia Carteri (Frankincense) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.