Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2021. április 22.

Kategória:   Samponok

• Ricinusolaj: a selymes ricinusolaj hajra gyakorolt áldásos hatásáról is ismert, hozzájárulva ezzel a hajkoronád szépségéhez.
  • Koffein: az élénkítő koffein jótékony tulajdonságairól ódákat lehetne zengeni, ezért igen közkedvelt hatóanyag a hajápoló szerekben is.
  • Glicerin: az ápoló glicerin egy kedvelt és ismert alapanyag, így számos natúr hajápolóban is megtalálhatod az összetevők között.
  • Rozmaring illóolaj: a fűszeres illatú rozmaring illóolajat a népi gyógyászatban is szívesen alkalmazzák a hajra gyakorolt pozitív tulajdonságai miatt.

Fanni2020

2021. szeptember 21.

Fél évig elég egy korong. Jó illat. Jól habzik. Nem szárított. Ujravevős!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Fél évig elég egy korong. Jó illat. Jól habzik. Nem szárított. Ujravevős!!!

zzsofi

2021. június 22.

Szuper termék!
A samponnal kellett 2-3 alkalom, mire igazán "összecsiszolódtunk" és rájöttem, hogyan érdemes használni, utána viszont tökéletesen működik, szépen habzik, jól tisztít. A szilárd balzsammal együtt használom, az még szuperebb, már első alkalommal rájöttem hogy kényelmesebb a használata, mint a folyékony balzsamoké. Az illata mindkettőnek kiváló, hatékonyak, és egyelőre még alig fogyott belőlük, úgy tűnik kiadósak. (Derékig érő, egyenes hajon használom.)
(Már csak az lenne jó, ha lehetne venni papírcsomagolásban mint a szappanokat, ha már egyszer megvan a tégely.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Szuper termék!

Ashmatiii

2021. május 25.

Eddig kétszer használtam a szilárd balzsammal együtt és meglepően jó.
Nem marad benne a hajban, mint a tubusos manna sampon-balzsam kombó, amit utána nem lehet rendesen kimosni és nem is szárit mint a többi mentes hajápoló termék. Sőt szépen habzik és nagyon tuti az illata.
A Mannával az utóbbi években folyamatosan mellé fogtam, de ez jónak tűnik. Főleg, hogy végre végre végre nem műanyag tubusban van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Eddig kétszer használtam a szilárd balzsammal együtt és meglepően jó.

KittyMitty

2021. március 4.

Tegnap érkezett meg, ma próbáltam ki, és egyszerűen imádtam! Nagyon jól habzott, az illata mesés, alaposan tisztított, friss és puha lett tőle a hajam. A szilárd balzsam párjával együtt használtam és nagyon szép lett az eredmény. Évek óta Manna samponnal mosok hajat, ami szintén bevált, de ennek a csomagolása is nyerő, plusz nagyon tetszik az összetevő listája is. Hosszútávú hatékonyságáról még nem sokat tudok, bár én bízom a Manna termékekben, ritkán csalódom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Hidratálók: Propanediol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.