Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szappan fő összetevői az olíva- és kókuszolaj. Kecsketejjel készült, zabpelyhet és mézet is tartalmazó hidegen sajtolt natúr szappan tradícionális recept alapján. Szintetikus szinezékektől és illatanyagoktól mentes, tartósítószert nem tartalmaz. Bőrbarát szappankülönlegesség természetes összetevőkből.

andrej

2014. március 8.

2014.03.08:
Ennek hogy adhattam anno 4 csillagot? :D Imádom, a kedvenc téli hidratáló szappanommá vált, nagyon szeretem! Kiválóan ápolja a bőröm a téli hidegben, egyáltalán nem szárít, sőt, használata után nagyon puha lesz a bőröm! :)
Javítok 5 csillagra, megérdemli! :)

2013.07.06:
Mintát kaptam ajándékba a rendelésem mellé, megszerettem. Nagyon puha, sima lett a bőröm, semleges illatú, krémes habzású. Arcmosásra is bevált, nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

2014.03.08:
Javítok 5 csillagra, megérdemli! :)

2013.07.06:

mariannakowacs

2013. december 14.

Régebben rendeltem egyet, akkor nem volt erőteljes illata. Egy mostani rendelésem mellé kaptam egyet ajándékba és most illatosabb. Szeretek vele fürdeni, mert kellemesen habzik és nem szárít, pedig télen kifejezetten száradásra hajlamos a bőröm. Állja a sarat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Mozart

2013. november 8.

Imádom ennek a szappannak az illatát. Maga a mennyország. Jól habzik, nem szárítja ki a bőröm csak sajnos nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 8.

sicsu

2013. szeptember 12.

Tényleg jó szappan, erősen felhabzik, testre-arcra ideális. Az illata engem nem emlékeztet mézeskalácsra, nem tudom miért, sokkal téliesebb illatra számítottam, ez csak olyan mézes-tejes. Szóval akit a neve vonz, vigyázzon vele, de amúgy szuper borotválkozáshoz és száraz bőrre, öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

enci89

2013. augusztus 26.

Nagyon jó szappan. Nem szárította a bőröm, egész jól habzott. Mivel én többnyire csak gyógyszertári mosakodó krémet használhatok, így ez nekem maga a csoda! Most így nyáron nem kellett használnom testvajat utána, de télen biztos kell majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Minnie92

2013. július 31.

Nekem, ez abszolút nem jött be és a barátnőmnek sem.Vakaroztunk utána + a bőrömön fehér réteg képződött..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

iamlost19

2013. június 30.

Imádom! Csodaszer - egész biztos. Másfél hete használom, de a bőröm teljesen "átvarázsolta" selymessé, puhává, simává.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 30.

redvelvet

2013. június 25.

Nagyon szeretem ezt a szappant, most rendeltem belőle már másodszor. Nekem rettentően száraz a bőröm, de ez egész jól elbír vele, régen mindennap kellett a testápoló, most elég 2-3 naponta egy kis shea vaj. A habzása is rendben van, és az illata is. Viszont a zabpehely darabokat én sem értem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

ramnaat

2013. június 18.

Ajándékba kaptam, viszonylag soká bontottam ki, így már semmiféle illata nincs. Egész korrekt a habzása, jobb, mint más, eddig próbált natúr szappanoké. A zabpelyhek nem kimondottan zavarnak, de jelentőségüket nem értem. Ahhoz kevés, hogy bőrradír legyen... Az ápoló hatásán meglepődtem, mert nem kellett utána testápolót használnom, ami hatalmas csoda. Az arcomra is kipróbáltam, szépen tisztít és puhít, de rettentően csípi a szemet. Ígéretes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Fannika22

2013. június 6.

nekem nagyon bejött, végre nem szárítja a bőrömet, nem kell testápoló. legelső használatkor amúgy megijedtem, mert konkrétan olyan érzésem volt mikor lezuhanyoztam vele, mintha az összes természetes zsírt és vizet kiszívná a bőrömből, és ilyen fura tapintása lett, de ne ijedjetek meg, semmi ilyesmiről nincs szó, úgy látszik ez a házi készítésű szappanok sajátossága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Hidratálók: Honey