Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusfürdő a bőr számára jótékony B-vitaminnal, tisztító és nyugtató komlóval, kiemelkedően fontos nyomelemekkel, ásványi anyagokkal, és bőrpuhító gabonakivonattal. A sörtartalmú tusfürdő óvja és ápolja a bőrt, elősegíti a regenerációt, hatékonyan, de kíméletesen tisztít, így alkalmas a mindennapos használatra. Egyedi, különleges keserédes illattal.

lilla9292

2016. május 11.

Nagyon megtetszett a csomagolása, gondoltam ha már Prágában vagyok veszek belőle. Az illata isteni finom és nagyon jól habzik és tisztít. 5 csillagot azonban nem adnék rá, ugyanis ettől a tusfürdőtől is teljesen kiszárad a bőröm mint sok másiktól. Az ára sem épp baráti, de külön öröm volt számomra hogy 300 ml-s tusfürdőről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Kiwi68

2012. augusztus 16.

Végre, hogy nálunk is lehet a Manufaktura termékeket kapni! Eddig mindig csak ajándékba kaptam. Ez az egyik kedvencem, egyedi, isteni finom illata van! Minden ismerősömtől ezt kértem, aki Prágába ment, de most végre végig"kóstolhatom" az összes terméküket. Mindenkinek javaslom, aki szereti az egyedi és különleges illatokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Peg-10 Olive Glycerides
Fényvédők: Benzophenone-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Színező anyag. (Piros)