Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon hamisítatlan cseh sörrel és gabonakivonattal, használatától a haj erősebb és természetesen fénylővé válik. Csökkenti a haj töredezését, a frizura friss megjelenésű és egészségesen fénylő lesz. A komló elősegíti a haj növekedését és nyugtatja a fejbőrt. A sampon óvja és ápolja a hajat, így alkalmas mindennapos használatra. Egyedi, különleges keserédes illattal.

Nessy

2013. július 18.

A barátomnak vettem, mert szereti a sört(mint szinte minden férfi) és így jópofa ajándéknak tűnt. Azóta(kb. fél éve) csak ezt használja, és láthatóan fényesebb lett az amúgy is szép, dús és erős haja. Nagyon finom, picit kesernyés több napig is érezhető illata van, amit én már teljesen a férfiúmhoz kötök. Használtam egyszer én is, nekem is megfelelt, de inkább meghagyom neki.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Nimras

2013. július 9.

Az összetevői miatt vettem meg. Sok helyen olvastam már, hogy a sör mennyire jót tesz a hajnak, de sajnos ennél a samponnál ezt nem tapasztaltam. Még jobban szárította az amúgy is száraz hajamat :( Azért nem pontozom le, mert az illata nagyon jó, és lehet, hogy zsírosabb hajúaknak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

reku87

2013. május 31.

Kiváncsiságból megrendeltem, mikor épp nem tudtam, hogy ez vagy a holt- tengeri lesz a jó. A másik nekem jobban bejött. Ez sem rossz, csak épp az én hajamra nem volt jó, az illata sem jött be. Nem mondom, hogy rossz, attól, hogy nekem nem jött be, másnak még tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

reku87

2012. augusztus 21.

Kipróbáltam a holt- tengeri után, nekem tetszett. Volt egy bolt a közelben, ahol árulták, de mióta elköltöztek, sampont váltottam, mert a rendelés picit drágább a postaköltség miatt.
Bananafish- Szlovákiában is lehet kapni, sőt rendelni is, akár 3 üveggel is egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

bananafish

2012. augusztus 18.

Csehországban vettem és azóta imádom, ha valaki kint jár biztos megkérem hogy hozzon, ha jól tudom ott drogériákban is lehet kapni sokkal olcsóbban. A hajamat táplálja és fényes lesz tőle, utána nagyon könnyen kifésülöm. Nem mindig használok mellé balzsamot, de a száraz hajúaknak érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

wishes

2012. augusztus 1.

Nagyon jó sampon, szép fényt ad a hajnak. Mosás után balzsam nélkül gubancolja egy kissé a végeket (igaz, nincs benne szilikon), de ha nem piszkálom, száradás után megint szép egyenes és selymes. Sajnos az én vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam is zsírosítja, de apukám szintén zsírosodásra hajlamos, viszont normál szálú hajára állítása szerint nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Csibu73

2012. július 30.

Nekem nagyon bejött. Félhosszú hajam van, ami állandóan gubancolódik. Ezután viszont sokkal könnyebben tudtam kifésülni (hajbalzsamot nem váltottam). Az illatát meg egyszerűen imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 30.

morning_glory

2012. július 30.

Sajnos nem olyan jó, mint amilyenre számítottam, márpedig nem volt olcsó.
Kicsit szárítja a hajam végét, a hajtövem pedig hamarabb zsírosodik, mint másik sampontól.
Az illata jó, de az sajnos nem elég, tuti nem veszek még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Sajnos nem olyan jó, mint amilyenre számítottam, márpedig nem volt olcsó.
Az illata jó, de az sajnos nem elég, tuti nem veszek még egyszer.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate
Fényvédők: Benzophenone-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Színező anyag. (Piros)