Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2012. december 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pálma- és kókuszolaj, valamint bőrpuhító glicerin tartalmának köszönhetően tökéletes hidratáltságot biztosít. A szappan gazdagon tartalmaz intenzíven hidratáló mandulaolajat, mely puhítja, védi és regenerálja a bőrt. A benne lévő finomra őrölt barackmag kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket. A szappan tökéletesen tisztít, selymesen puhává varázsolja a bőrt, amely hosszan megőrzi a narancs és grapefruit citrusos aromáját.

Guttmann Natasa

2012. december 22.

Mogyoróbarna szemem épségét kockáztatva pötyögtem be az összetevőket az 50 grammos mintámról. Remélem értékelitek, mert egy pillantást biztosan megér ez a sok finomság. Például a mandulaolaj, mitől szép, sima lett a bőröm. A radírozóereje nem a legnagyobb, de azért vékony bőrrészt nem érdemes ezzel mosni. Jól habzik, de nem szárít.
Az Original Home Spa nevezetű csomagocskában volt, de külön is megvásárolható elvileg.
Öt csillag, mi más?

Frissítés: Napról napra, egyre jobban megszeretem. Akkor lesz majd nagy kopp, ha elfogy. (Remélem soha!) Ha mondtam volna valaha olyat, hogy egy szappan nagy habot képez, akkor szeretném visszaszívni a leírtakat, mert ez mindent űberel. Épphogy kézbe venném, de már úszik a tenyerem a nagy fehérségben. Aztán bedörzsölöm magam, és csak úgy suhannak le a vízcseppek a kissé olajos, puha bőrfelületen. Állati jó! :) Mellé még mindig az a mennyei, frissen reszelt narancs/citromhéj illat is társul...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Öt csillag, mi más?

Antioxidánsok: Tocopherol