MaqPro

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. február 26.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

25pixi

2017. november 20.

Nagyon minimalis a fedese, zsiros/kombinalt borueknek nem ajanlom. Ami engem nagyon zavar, az az illata. Annyira eros illata van, hogy felkenes utan is erosen erzodik, igy nem megfelelo erzekeny borueknek sem. Nem vennem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Olympia

2017. február 2.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be ez az alapozó, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Szeretnék cruelty-free termékekre váltani, így az ár, leírás alapján emellett a termék mellett döntöttem. Mondhatni vakon vásároltam, mert vélemények nem igazán vannak erről a termékről még külföldi oldalakon sem (legalábbis angolul nem találtam).
Radíroztam, hidratáltam az arcomat mielőtt vékony rétegben feltettem az alapozót az ujjaim majd beauty blender segítségével. Két különböző primerrel is teszteltem az, de ez nem hozott különbséget.
Több probléma is van ezzel az alapozóval:
- valami rendkívül furcsa szaga van, számomra konkrétan büdös. A szag ráadásul felkenés után egy órával is érezhető még. Nehezen illan el vagy talán el sem illan, csak a szaglórostjaim fáradnak bele...
- állagát tekintve kicsit sűrűbb mint a Mac Mineralize alapozóm és sokkal gyorsabban is szárad. Amikor hasonlításképpen a csuklómra kentem a kettőt a MAc még folyt, amíg a Maqpro már megszáradt, szóval szélsebesen kell vele dolgozni.
- a mimikai ráncokba se perc alatt beleül és nagyon csúnyán látszik, konkrétan éveket öregít.
- a finishe matt, púderes. Nem lehet vele természetes hatást elérni, nagyon látszik, hogy alapozó van az ember arcán. Minimális púderrel fixáltam a T-vonalban, de talán ez el is hagyható lett volna alapból púderesen szárad.
- az árnyalatokra nagyon kell figyelni, mert irtó gyorsan oxidálódik bőrön. Amikor felkentem még passzolt színben, de amikor 5 perc múlva a tükörbe néztem már jóval sötétebb volt.
- maszkszerű hatás. Érződik, hogy fent van, a mosoly vonalban konkrétan megtört az alapozó. Tesztelésképpen 8 órát akartam fennhagyni, de 4 óra után le kellett mosni, annyira zavart. Addigra át is fényesedett, elég csúnyán, ami az én száraz bőrömre egyáltalán nem jellemző.
- ár-érték arány nem reális. Olcsó műanyag csomagolás és csak 25 ml van az üvegben (normálisan 30 ml). Olcsóbb termékekkel jobb eredményt lehet elérni.
Talán a fedés az egyetlen pozitívum, egy vékony réteggel közepes fedést értem el, ezért jár egy csillag.
Számomra sajnos ez a vétel pénzkidobás volt. Lehet egy zsíros bőrön jobb hatást lehet vele elérni, de száraz bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Több probléma is van ezzel az alapozóval:

sleeping

2016. december 26.

Az eddig kipróbált alapozók közül a legjobb. Egyszerűen nem találtam olyan alapozót ami pont az én bőrszínemnek való. Mikor a boltban megmutatták ezt az alapozót, olyan narancssárga színe volt, hogy arra gondoltam: na, megint egy márka, ahol nem találok jó színt. Nagyon meglepődtem, hogy felkenve teljesen olyan színű lett, mint a bőröm, egyszerűen nem volt eltérés a két szín között. Pontosan ezért teljesen természetes, magas a fedése de mégsem tűnik művinek. Ecsettel egy kicsit jobban "alapozósnak" tűnik az arc, beauty blenderrel teljesen olyan, mintha nem is lenne rajtad alapozó. Nekem száraz a bőröm, és nem szárítja, de azért mindig ajánlott a hidratáló krém a felkenése előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

csipetkek

2016. május 19.

Ennyire szép fedésű, tökéletes alapozóval még nem volt dolgom. Maszkhatás nélkül ad egy nagyon finom bársonyos fedést, egészséges kinézetű bőrt. Most már értem mitől professzionális ez az alapozó. Vichy, Lancome alapozók mind elbújhatnak mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.