MaqPro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékony tisztító folyadék, kifejezetten a szempillák tisztítására. Gyengéden, de alaposan eltávolítja a szempillákról a festékmaradványt. Mind a klasszikus, mind pedig az erős és vízálló festéket is feloldja, maradéktalanul eltávolítja. Ápolja a szempillát, nem okoz azokon sérülést.

Érzékeny szeműek, kontaktlencse viselők is használhatják, nem okoz irritációt.

Kiszerelés: 60 ml

eveartstar

2014. november 3.

Nagyon örülök, hogy megvásároltam! Ez egy híres márka Franciaországban, amikkel a profi sminkmesterek is dolgoznak, így gondoltam nem csalódhatok benne.
Hát nem is! Kellemesen el lehet távolítani az összes sminket úgy, hogy az ember ne legyen pandás tőle. A műanyag flakonon, egy kis cső alakú kiömlő nyílás van, amitől az ember úgy érzi, hogy egy csepp sem veszik kárba a termékből, tehát feleslegesen nem fog szétömleni.
Nemrég kértem tanácsot sminklemosás ügyben egy profitól, aki a micellásvizet meg az olajos lemosókat preferálta. Utálom mind a kettőt! És kipattogzik tőlük a bőröm!
Ez egy olajmentes készítmény, fényleni sem fog a tisztítás után a bőr tőle!
Sőt teljesen illatmentes!
Az ára 1200.- körül van a Makeup plázában...már ha épp lehet kapni.
Meg vagyok elégedve! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 3.

Ez egy olajmentes készítmény, fényleni sem fog a tisztítás után a bőr tőle!
Sőt teljesen illatmentes!
Az ára 1200.- körül van a Makeup plázában...már ha épp lehet kapni.
Meg vagyok elégedve! :))

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.