MaqPro

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucusbabus, Módosítva: 2014. július 11.

A legrégebbi és legnépszerűbb professzionális festék az egész világon a Tv, a filmes világ, a színház, a divatvilág stb., tehát a szakmai körökben.

A FARD alapozó krémek természetes viasz alapúak, mely a legklasszikusabb és leghatékonyabb alap a tökéletes alapozáshoz.

Teljesen matt finish-e van, építhető (rétegezhető), kitűnő magas fedőképességgel rendelkezik, jól tapad a bőrhöz, nem csúszik el, nem okoz bőrallergiát. A FARD krém 12-15 órán át tökéletes marad a bőrön. Nem tömíti el a pórusokat, gyönyörű egységes és egészséges bőrképet nyújt.

alexandra_domotor

2017. október 30.

Nem irritál, nem fullaszt, valamint parabén és illatanyagmentes. Ezek a lehető legfontosabb szempontok számomra. Káromra sajnos sok benne a sötétebb árnalat(amelyekre értem: ASIA és PP19. Egyébként van vagy 40-50 féle ilyen 10-es palettája a márkának, de örülhetünk, hogy nálunk egyáltalán kapható)

Upd: Egyszerűen nem jött be (2*-ot kap, mert parabén és illatanyag mentes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Upd: Egyszerűen nem jött be (2*-ot kap, mert parabén és illatanyag mentes)

Sminkakademia

2015. november 22.

Féltem tőle, mert sosem használtam még viasz alapút. De hatalmas 5 pont jár neki! 8 óra után is ugyan olyan volt, mint amikor felkentem. Nem korrektorként, hanem alapozónak használtam és lefixáltam a szintén Maqpro HD porpúderrel. Ilyen fixen és szépen még soha egy alapozó sem volt a bőrömön. Komolyan nem tudok rá rosszat mondani. Ja és a lényeg!!!! Amikor le akartam mosni lepergett róla a víz, tehát vízálló, de mégsem maszkosít. Nem csillogott a bőrömön órák után sem, sőt 8 óra után meg sem kellett igazítanom semmivel!!! Viszont porfixáló nélkül még nem próbáltam, de szerintem ennek pont az a titka, hogy le kell fixálni vékony rétegben és csak így lesz tökéletes - és nem túlzok, tényleg tökéletes. Azért a franciák tudnak valamit :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Mirmur

2015. július 20.

Első használat után kb. 2 pontot adtam volna rá, és egy kicsit még mindig csalódott vagyok. Eddig Catrice camouflage-t használtam, ahhoz tudom hasonlítani. Legjobban azt vártam, hogy tökéletesen fedjen, de sajnos ebben elmarad előbbitől, akármennyit rétegzem, akármivel viszem fel, egyszerűen nem az igazi. Az én bőrömön távol áll az ígért matt finish-től, és púder nélkül nem is tartós, érintéstől lejön, ráncokban összegyűlik. De. Itt jön a lényeg, amiért mégis 4 pont.:) Púderrel hihetetlen a különbség, gyönyörű lesz és az is marad hosszú órákon át, legutóbb 6 órán át volt rajtam a 40 fokban és lemosáskor szinte ugyanolyan volt mint felkenés után. Máskor ugyanazzal a púderrel kb. 2 óra után már vállalhatatlanul fénylik a bőröm. Így a terveimmel szemben valószínűleg nem korrektorként fogom használni, hanem alapozóként olyan alkalmakra, amikor a tartósság a fő szempont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

őzgida88

2014. szeptember 7.

Nagyon jó a fedése, nem irritálja a bőröm. Jól keverhetőek a színei, bármelyik évszakban tudom használni. Ez nálam fontos, mert évszakonként változik a bőrszínem kicsit. Abszolút favorit termékem lett, bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!