MaqPro

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Friss, normál folyású és állagú, nagyon élethű (realisztikus) tónusú művér.

Dodul

2016. december 6.

Szép, mély bordó színe van, kicsit lassan szárad, de utána remekül fent marad több órán át is akár. Fülpiszkálóval könnyen felhordható, élethű. Kezdőként elnyerte a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

PVP 0 0