Marc Jacobs Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   2 x 8 g
Lelőhely:   külföld, online

Kontúrozó "készlet" amely 3 színösszeállításban került a forgalomba.

Az összetevőknél a higlihter szín összetevőlistája a Ci 77007-ig szerepel, utána a bronzosítóé szerepel.

GlamourAndStyle

2016. január 21.

UPDATE:

Mindig van hova fejlődni és tanulni a kontúrozás terén, idővel kipróbáltam a krém kontúrozást is, de még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a lehető legtermészetesebb hatást és a legeldolgozottabb kontúrvonalakat ezzel a púderrel tudom megcsinálni. Ráadásul egy szempillantás alatt lehet vele dolgozni, nekem pedig hétköznapokon egyáltalán nem célom megvalósítani a youtube videókban látható soklépéses, "baking" technikával megfejelt kontúrozást. Elég gyakran használom, de annyira kevés kell belőle, hogy szinte még semmi sem fogyott belőle, szerintem egy életre elég lesz. Még mindig óriási kedvenc, annyira, hogy a mai napig előfordul, hogy csak előveszem és nézegetem, hogy mennyire szép....:)

2015. május 28.

2015 a kontúrozás éve, mostmár teljes erőbedobással. Dömping van a kontúrpaletták terén, high end és low end márkák is sorozatosan dobják piacra a jobbnál jobb termékeket. Ez egyrészt jó, mert így a sminkmániás ember lányának nem kell külföldön és a neten vadászni a normális kontúrpaletták után, másrészt így már boldog-boldogtalan kontúrozott (vagy legalábbis arra hajazó) pofikával hasít, "mer' az most a menő". Engem ugyan egy cseppet sem zavar, hogy lassan már a szomszéd Bözsi is kontúrozik (szerinte), de azért valljuk be, elég megmosolyogtató egy-egy próbálkozás (főleg ha az csillámos bronzosítóval történik).

Ami engem illet, nekem tetszik a trend, bár néha úgy gondolom, hogy már túlzás. Sokan elfelejtik, hogy ez a technika - habár nagyon látványos -, nem azért van, hogy az űrből is lássák, hogy mi bizony kontúroztunk, hanem azért, hogy az arcunk előnyös vonásait szépen kiemelhessük vele. Nem minden nap kontúrozott arccal lépek ki az utcára, de amikor igen, akkor is a minél természetesebb, lágyabb hatás a cél. Na, aki szintén ilyen hatást kíván elérni, annak lesz jolly joker ez a púder.
Dream Filter árnyalatban jött velem haza, ez a legvilágosabb a három közül. Viszonylag könnyen barnuló, közepes árnyalatú bőröm van, a próbák, illetve a hosszas gondolkodás után én is, és a Sephorában lévő sminkes hölgy is úgy véltük, a világosabb árnyalat lesz a megfelelő. A színekről hosszasan egyébként nem beszélnék, próba nélkül nem lehet eldönteni amúgy sem, hogy melyik árnyalat passzol a legjobban a bőrünk színéhez.
Mindkét púder hihetetlenül bársonyos, tömör, viszont hajlamosak a porzásra, mivel annyira finomra vannak őrölve. Érdemes amúgy használat előtt leütögetni az ecsetünket, hogy ne kerüljön túl sok festék az arcunkra elsőre. A sötét szín szépen pigmentált, mégsem lesz durva kontúrvonalunk, amint a bőrünkhöz érintjük az ecsetet, viszont szépen építhető, így ha határozottabb eredmény a cél, az is simán megvalósítható vele. A világos színtől tartottam, hogy olyan eredményt fog produkálni, mintha a lisztes zsákba fejeltem volna bele, de szerencsére szép, fátyolos finise van. A sötét színt szépen el lehet vele dolgozni és tompítani a kontúrvonal éleit. Egyedüli negatívumként azt hoznám fel, hogy a nap végére már nem annyira látszik, bár nekem az összes pirosító, bronzosító felszívódik az arcomon.
A csomagolása egyszerűen egy álom, elég ránézni, könnyen nyílik-záródik, de masszívnak tűnik (azért nem ejteném le). Bazinagy, amúgy, nem táska-kompatibilis méret, de jó nagy tükröt is elrejtettek benne, amit imádok.

Drága termék, de már most látom, hogy nagyon sokáig elég lesz, az összegért cserébe pedig tényleg minőséget kapunk. Leginkább azoknak ajánlanám akik még csak most kezdik elsajátítani a kontúrozás technikáját, mert – hála az égnek – annyira nem lehet vele eltúlozni a sminkünket, illetve azoknak, akik ebben is a természetes hatást kedvelik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

UPDATE:

2015. május 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.