Marc Jacobs

Ár:   19 990 Ft és 27 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrcstrash, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   19 990 Ft és 27 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: virágos-fás

Illatösszetétel: Ibolyalevél, Grapefruit, Szamóca, Viola, Jázmin, Gardénia, Pézsma

Illatminták
Ár: 1500 Ft/csere , Eladó: Lulu6
Állapot: Próbáltak, Helyszín: Rákóczifalva, fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxposttal tudom küldeni.
Ár: 1500 Ft+pk , Eladó: vicuskat
Állapot: 5 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, posta, Foxpost, Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

stylo

2022. január 20.

Amikor megjelent, Milanoban voltam. Volt egy nagy uzlethazban par hoszteszlany parfumosuveggel a kezeben, es csak ugy random rafujtak a nokre. Persze csak ha volt ra fogadokeszseg. Nekem csak a helyes viragos uvegcse maradt meg az emlekemben, a bluzom ujjan meg az illat. Akkor nem vettem meg, csak honapokkal kesobb itthon. Orult csalodas volt, mintha teljesen mas parfum lett volna. Valoszinuleg igaz is, es valami teljesen mast is magamra fujattam, de azota se sikerult kideritenem, hogy mit. Ezt az uvegcset elfujkaltam kenytelen-kelletlen, bizonyos mertekig meg is baratkoztam vele, a ferjemnek kimondottan tetszett, tolem megis teljesen idegen. Nem az en vilagom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

Milva07

2021. november 13.

Nagy kedvencem a Daisy Dream, boldog-illatnak hívom. A sima Daisy meg a vidám-illat. Nagyon kedves, bohókás, nyári illat, EDT-hez megfelelő tartóssággal. Rajtam a gyümölcsös jegyek dominálnak. Rengeteg bókot zsebeltem már be vele és szerencsére egyáltalán nem zöld, vagy citrusos. Sokak által komolytalannak tartott illat, de nem is kell komolynak lennie minden illatnak, egyszerűen meg kell találni a helyet/időt/évszakot a parfüm viselőjének, amikor az adott illat jól működik. Az illatok hatással vannak kedvünkre, jókedvre deríthetnek, vagy éppen önbizalmat adnak. Mikor mire van szükségünk. Nagyon jó dolog megtalálni azokat az illatokat, melyek így-vagy úgy támogatják mindennapjainkat. Mert az ÉLET szép...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

Copacabana

2021. november 1.

Én annyira de annyira szeretem ezt az illatot! Nem egy feltűnő darab, egyszerűen csak kellemes, könnyed, és különleges. Van benne valami, ami miatt kiemelkedik a hasonló "szolid" illatok közül, valami, ami tényleg minőségivé és különlegessé teszi. Én minden évszakban, és alkalomra is tudnám hordani. Mindennapokra pedig szerintem a tökéletes ILLAT. A tartóssága sajnos nem egész napos, egyszer azért szoktam frissíteni, de ruhán sokáig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

dkitti87

2021. október 2.

Mindennapos, szaladgálós illat. Kellemes, nem tolakodó, iroda barát. Különösebben semmi extra, nekem napi nyári illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Isla

2021. június 27.

Nem valami jellegzetes, de kedves és könnyű nyári illat - el is felejti az ember lánya, hogy fújt valamit, egész addig amíg megcsapja valamiért (pl. a nyakához nyúl) a finom tisztaságillat. Nagy pénzt persze nem szívesen adnék érte (mintám volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Harold

2021. március 20.

Szerettem, virágos könnyű parfüm, de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Szerettem, virágos könnyű parfüm, de nem fogom újravenni

Barbara2021

2021. február 9.

Nem rossz, de nem is az amit rohannek megvenni. Szerintem bárki hordhatja, nem egy jellegzetes darab. Kellemes. A grapefruitot én almának érzem. Persze mikor olvasom rajovok, hogy grapefruit, de egyébként granny smithnek érzem. Sztem nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

floracska6

2020. október 27.

Többször eljatszotttam már a gondolattal hogy beszerzem tavaszra vagy nyárra de aztán mindig talaltam valami egyedibbet, nomeg tartósabbat. Nem lenne rossz, kedves vidám illatocska de rajtam nem tartós. A kupak nagyon nem praktikus, ezt a kis táskámba az életbe be nem gyömöszölöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Recsu

2020. október 2.

Egy hatalmas virágcsokor ő nekem. Vagy egy tisztás, telis tele mindenféle illatozó virággal...
Nem tolakodó,iroda kompatibilis illatnak mondanám mindenképp. Nem is túl tartós, legalábbis a hatósugara elenyésző,hamar bőrközelivé válik. De mégis van benne valami,ami tetszik. Valamiképp nagyon szép összhangban van. Az orientális, fűszeresebb illatokat kedvelem,a nagyágyukat, a figyelemfelkeltőket. De Ő pont a szabályt megerősítő kivétel, amire vágyom néha. A könnyedség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Turmalin85

2020. augusztus 26.

Nagyon tetszik. Kedves, megbízható, hétköznapokra tökéletes virágos-gyümölcsös illat. Szerintem működik is rajtam. Már többször teszteltem, kis mintám volt belőle. Sokszor gondolkodtam, hogy beruházzak egy 30 ml-re. Azonban valami visszatartott...és ez a tartóssága. Rajtam 3-4 óra csupán, ennyi pénzért többet várnék. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.