Marc Jacobs

Ár:   19 990 Ft és 27 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrcstrash, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   19 990 Ft és 27 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: virágos-fás

Illatösszetétel: Ibolyalevél, Grapefruit, Szamóca, Viola, Jázmin, Gardénia, Pézsma

Marc Jacobs Daisy 50 ml (eredeti, bontatlan)
Ár: 9500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan, eredeti, 50 ml-es, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban.
Marc Jacobs Daisy gyári minta eladó
Ár: 450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

reteszke

2020. június 29.

Nagyon szeretem, nekem igazi hétköznapi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Nagyon szeretem, nekem igazi hétköznapi illat.

Sophie33

2020. május 18.

Mikor csak szaglásztam, imádtam..viszont mikor megvettem, túl ibolyaillata volt..kissé idősebb illat.Valamint akkor léptem ki egy hosszú kapcsolatból, szóval akárhányszor próbálkozok vele csak az jut eszembe hogy ibolyaszagú, és sírok az ágyamon, így inkább elajándékoztam :D Túlságosan domináns a virág illat, nem kellemes számomra cseppet sem. De azért tartós hogy órák múlva is zavarjon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

galysos

2020. május 17.

Ez a parfüm egyszerű és édes virágillat, nem fiatal nőnek való. 45-50 éves kortól tudom elképzelni, egy fiatal nőhöz nem illik. Rajtam 4-5 órán át érződött az illata, ez nekem teljesen jó, általában 1-2 óra múlva szinte minden parfüm elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Katazsina

2020. március 8.

Hmmm, nem tudok rájönni, hogy mitől változik folyamatosan az illata. Amikor megvettem (tavaly nyáron) , dominált benne az eper . Pár hete újra használtam, akkor pedig balzsamos, füves illata volt.. nem tetszett, így feltettem eladásra. Ma este újra fújtam a csuklómra, és meglepődve vettem észre , hogy újra az a megfoghatatlan, kellemes, nagyon finom illata van, mint amit anno teszteltem ☺️ Úgy döntöttem , mégsem adom el...elfújkálom majd tavasszal. A tartóssága viszont botrányos ennyi pénzért, 2-3 óra után már nem érezni semmit... 😕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

Brielle1999

2019. október 6.

Többször próbáltam illatminta formájában, akkor tetszett. Nyáron nagyon jó áron be tudtam szerezni egy drogériában. Nem tudom miért, de eltűnt a varázsa. Enyhén virágos illat egy kis gyümölcsös kísérettel, de semmi extra, tucatillat és egy kicsit régimódi is. Nem modern nőnek való. Tartóssága közepes, kb 1-2 óra. Hát nem lett a kedvencem. ,, Szerencsére" csak 30 ml-res. Hamar el fogom felejteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

Phoenix19

2019. szeptember 27.

Nem szeretem a virágos parfümöket, de Daisy finoman, szolidan virágos és mérsékelten édes. Annyira ártatlan és gyönyörű, Alice biztos Daisy-vel fújta be magát mielőtt Csodaországba ment. Ha érzem az illatát, olyan mintha egy szivárvány alatt sétálnék át és színes pillangók repkednének körülöttem. Minden mese életre kel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

kissagi19

2019. szeptember 7.

Sokáig vágyakoztam utána, blatteren sokszor kifújkáltam, és csuklón is próbálgattam. Nyáron leszáradás után r
ajtam csak a pézsma dominál. Kifújáskor isteni, friss-fiatalos-harmatos. Majd marad a pézsma... Tulajdonképpen nem rossz. De felejthető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

angelina69

2019. augusztus 26.

Ezt az illatot is már sokszor próbálgattam a drogériában, míg végül szert tettem egy gyári mintára. Nekem ez az illat a felnőttesen bájos kategória. Virágos, de nem azon a mindent elborító virágözön módon. Enyhén édeskés, és a kezdet kicsit zöld, mint a fű zöldje. Kellemes, nem tolakodó. Egy az egyben a tavaszi vadvirágos rétet idézi. Van benne valami, ami megfogott engem, de azért nem annyira, hogy ne tudnám elengedni. Túlárazottnak tartom. Ajándékba bármikor elfogadnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

RenataB

2018. október 31.

Mindenképp akartam írni egy véleményt, mert annak ellenére, hogy most keltem, kócos vagyok és iszom a kávét, körülleng ez az illat. Na nem éjszakára fújtam be vele magam. Csak amikor kinyitottam a pici verzióját (azt a cuki mini válzozatát ami kiöntős) rámborult egy kicsi. Na es azóta ezt kell illatolnom. :)
Hasonlít valamire nagyon. Vagy az, amit előtte illatoltam hasonlít a Daisy-re. Nem tudom. Nem szetetem a hasonló illatokat, olyan mintha egymástól nyúlnának a parfümházak (amit tudom, hogy megtesznek néha-néha), de ebben az esetben eltekintek ettől, főleg mivel hogy tényleg nem tudom melyik illat volt előbb.
Számomra olyan kedvesség illata van. Nem az én illatom. És senki ne sértődjön meg, nem azért írom majd le a következő soraimat, hogy megbántsak bárkit! Szóval inkább fiatal épphogy felnőtt lányokon, vagy olyan nőkön tudom elképzelni, akik nagyon vékonyak, magasak, gyönyörű hosszú hajuk van és mindig kedvesek, cukik. Nem állna jól egy karakán, nagyszájú nőnek, vagy egy tipikus femme fatale-nak. Nem szándékozom senkit bekategorizálni vele, csak az én képzeltemben így él.
Mivel nem az én illatom, de határozottan szépen megkomponált, kedves kis parfüm, ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

googles

2018. október 17.

Nagyon jó kis illat ez, minden korosztálynak ajánlom, szerintem egyáltalán nem csak fiatal lányoknak való. Az üveg szerintem egyenesen egy művészi provokáció avval a stilizált műanyag virágocskával. Olyan, mintha azon viccelődnének, hogy ez egy virágos illat... de szerintem egy nagyon jól megkomponált darab. Engem megfogott. Én azt az iskolát képviselem, hogy nem kell ahhoz fullasztónak és fojtogatónak lenni egy parfümnek, hogy azt mondhassuk rá, ez egy jó parfüm. Abban sem hiszek, hogy egy virágos, vagy zöld illat nem lehet kiemelkedő. A Daisy nekem tökéletesen szép.

A Daisy népszerű illat (volt, mert amikor kiadták, hozzánk nem szivárgott be és nem is terjedt el). Ettől még nagyon lehet szeretni, én szeretem.

Ui. Marc Jacobs engem olyannyira hidegen hagy, hogy az elképesztő. Biztosan nem a designer miatt szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate