Marc Jacobs

Ár:   19 990 Ft és 27 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrcstrash, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   19 990 Ft és 27 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: virágos-fás

Illatösszetétel: Ibolyalevél, Grapefruit, Szamóca, Viola, Jázmin, Gardénia, Pézsma

Ár: 1800/2900 Ft , Eladó: ciccmicc
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Esztergom, fizetés: Banki átutalás után posta/Foxpost
Marc Jacobs Daisy EDT parfüm minta/mini fújós/fufu/fujci/fújci/táskabarát parfümszóró fújós/táskabarát parfümszóró
Ár: 250 Ft / ml (+választott fújós ára) , Eladó: minaya
Állapot: 5, 6 vagy 11 ml-es választható parfümszóróban (frissen fújva), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Harold

2021. március 20.

Szerettem, virágos könnyű parfüm, de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Szerettem, virágos könnyű parfüm, de nem fogom újravenni

Barbara2021

2021. február 9.

Nem rossz, de nem is az amit rohannek megvenni. Szerintem bárki hordhatja, nem egy jellegzetes darab. Kellemes. A grapefruitot én almának érzem. Persze mikor olvasom rajovok, hogy grapefruit, de egyébként granny smithnek érzem. Sztem nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

floracska6

2020. október 27.

Többször eljatszotttam már a gondolattal hogy beszerzem tavaszra vagy nyárra de aztán mindig talaltam valami egyedibbet, nomeg tartósabbat. Nem lenne rossz, kedves vidám illatocska de rajtam nem tartós. A kupak nagyon nem praktikus, ezt a kis táskámba az életbe be nem gyömöszölöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Recsu

2020. október 2.

Egy hatalmas virágcsokor ő nekem. Vagy egy tisztás, telis tele mindenféle illatozó virággal...
Nem tolakodó,iroda kompatibilis illatnak mondanám mindenképp. Nem is túl tartós, legalábbis a hatósugara elenyésző,hamar bőrközelivé válik. De mégis van benne valami,ami tetszik. Valamiképp nagyon szép összhangban van. Az orientális, fűszeresebb illatokat kedvelem,a nagyágyukat, a figyelemfelkeltőket. De Ő pont a szabályt megerősítő kivétel, amire vágyom néha. A könnyedség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Turmalin85

2020. augusztus 26.

Nagyon tetszik. Kedves, megbízható, hétköznapokra tökéletes virágos-gyümölcsös illat. Szerintem működik is rajtam. Már többször teszteltem, kis mintám volt belőle. Sokszor gondolkodtam, hogy beruházzak egy 30 ml-re. Azonban valami visszatartott...és ez a tartóssága. Rajtam 3-4 óra csupán, ennyi pénzért többet várnék. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

reteszke

2020. június 29.

Nagyon szeretem, nekem igazi hétköznapi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Nagyon szeretem, nekem igazi hétköznapi illat.

Sophie33

2020. május 18.

Mikor csak szaglásztam, imádtam..viszont mikor megvettem, túl ibolyaillata volt..kissé idősebb illat.Valamint akkor léptem ki egy hosszú kapcsolatból, szóval akárhányszor próbálkozok vele csak az jut eszembe hogy ibolyaszagú, és sírok az ágyamon, így inkább elajándékoztam :D Túlságosan domináns a virág illat, nem kellemes számomra cseppet sem. De azért tartós hogy órák múlva is zavarjon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

galysos

2020. május 17.

Ez a parfüm egyszerű és édes virágillat, nem fiatal nőnek való. 45-50 éves kortól tudom elképzelni, egy fiatal nőhöz nem illik. Rajtam 4-5 órán át érződött az illata, ez nekem teljesen jó, általában 1-2 óra múlva szinte minden parfüm elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Katazsina

2020. március 8.

Hmmm, nem tudok rájönni, hogy mitől változik folyamatosan az illata. Amikor megvettem (tavaly nyáron) , dominált benne az eper . Pár hete újra használtam, akkor pedig balzsamos, füves illata volt.. nem tetszett, így feltettem eladásra. Ma este újra fújtam a csuklómra, és meglepődve vettem észre , hogy újra az a megfoghatatlan, kellemes, nagyon finom illata van, mint amit anno teszteltem ☺️ Úgy döntöttem , mégsem adom el...elfújkálom majd tavasszal. A tartóssága viszont botrányos ennyi pénzért, 2-3 óra után már nem érezni semmit... 😕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

Brielle1999

2019. október 6.

Többször próbáltam illatminta formájában, akkor tetszett. Nyáron nagyon jó áron be tudtam szerezni egy drogériában. Nem tudom miért, de eltűnt a varázsa. Enyhén virágos illat egy kis gyümölcsös kísérettel, de semmi extra, tucatillat és egy kicsit régimódi is. Nem modern nőnek való. Tartóssága közepes, kb 1-2 óra. Hát nem lett a kedvencem. ,, Szerencsére" csak 30 ml-res. Hamar el fogom felejteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate