Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- fás

Illatösszetétel: ibolyalevél, grapefruit, szamóca, viola, jázmin, gardénia, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

anette0118

2020. szeptember 26.

Kedvencem ❤ elegáns, mégis bármilyen alkalomhoz illeszkedő illat. Tartós, többen megdicsérték már rajtam.
Nehezen találni manapság olyan illatot, ami nem gyümis tinipancs vagy cukros tortaillat, nem öreges, nehéz mamapacsuli, és nem egy olcsó avonos tucatillat.
Mindenkinek vannak sokféle, változó fajta parfümjei, mégis van az a bizonyos "egyetlen" ami mindig ott van a gyűjteményben.
Nálam Ő az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Nálam Ő az.

khaleesiM

2019. december 31.

Írták itt többen, hogy az Eau So Fresh esti verziója...így megrendeltem, hátha ez tartósabb lesz rajtam. 🙃 Valóban az, de nekem pont a fent említett illat könnyedsége hiányzik belőle.
Ez tömény virágcsokor, így nekem kevésbé szerethető.
Próbálkozom még vele, ha nem sikerül megszeretnünk egymást, felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Ez tömény virágcsokor, így nekem kevésbé szerethető.
Próbálkozom még vele, ha nem sikerül megszeretnünk egymást, felteszem eladásra.

Esztibarby

2018. augusztus 8.

Imádom, notinoról szereztem be, és nem bántam meg. Isteni az illata, igazi ízig-vérig nőcis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Tildi

2015. június 15.

Nem bántam meg, hogy megvettem ezt a limitált kiadású MJ parfümöt. Gyönyörű! A fekete+arany együtt annyira elegáns. Picit hasonlít a Eau So Fresh-hez de ez sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Rose24

2014. május 25.

Az külseje valóban csodálatos :) az illata sem rossz bár engem nem ragadott magával számomra egy idő után kissé egyhangú

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

diana35a

2013. június 18.

Finom, szexis illat. Tényleg esti kiadás ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Finom, szexis illat. Tényleg esti kiadás ;)

karina

2013. február 9.

Nekem megvan ez is es az eau so fresh is, mi dketto csodas, ez valoban intenzivebb, ez lehet furcsan hangzik, de ugyanannak az illatnak a komolyabb kiadasa, hogy ne csak a 20 eveseke legyen a vilag:)) vagy talan meg ugy is leirhato, hogy a fresh a nappali jatszos verzio, ez az esti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate