Margot&Tita

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegyek: licsi, rózsabors, narancs, fekete ribizli

Szívjegyek: őszibarack, gyöngyvirág, rózsa, ibolya

Alapjegyek: vanília, pézsma, fás jegyek, pacsuli, málna

karaibrahimgil

2019. szeptember 10.

Már a Marionnaud beharagozó hírlevele felkeltette az érdeklődésemet (az eladó ellenben nem tudta, mit keresek, de szerencsére megtaláltam a sorozatot). Végigszaglásztam az összes Duna Plazában fellelhető női Margot&Titát, és a La Femme Parfaite győzött mind közül, a második próba után pedig hazavittem egy üveggel. Kellemes, nem kifejezetten tartós parfüm, amelyet testpermetként bátran merek ajánlani. A 90% természetes összetevőért hálás a bőröm, mivel mostanában sajnos nem tolerálja túl jól az illatanyagokat, ennél azonban sem pirosság, sem kellemetlen érzet nem jelentkezett. Szimpatikus még az is, hogy a készítők nem zárkóznak el a parfümök mixelésétől, ezáltal többféle variációt kreálhatunk. Ezért az árért ez szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.