Margot&Tita

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegyek: bergamott, citrom, cédrusfa

Szívjegyek: szantálfa, jázmin, szeder

Alapjegyek: pézsma, nap, vanília

karaibrahimgil

2020. február 29.

A La Femme Parfaite mellett a kedvencem a Margot&Titától. A Chanel Chance Eau Tendre-re emlékeztet az illata, az ára azonban annak töredéke, és az is pozitívum, hogy 90 százalékban természetes összetevőkből készül, illetve nem irritál. Egyetlen hátránya, hogy nem különösebben tartós, ezért inkább nyári testpermetként tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.