Margot&Tita

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. július 21.

Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegyek: citrom, narancs, frézia

Szívjegyek: rózsa, jázmin, pünkösdi rózsa

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, szantálfa

Fannnya

2019. augusztus 26.

Nagyon megkedveltem ezt a parfümöt. A Marrionnaudban akadtam rá, nézelődés közben. Megdöbbentően olcsó, de pont jó volt, hogy meglepjem magam valamivel és ne költekezzek sokat. Nagyon kellemes az illata, illik hozzám, az pedig külön tetszik, hogy nagyobb részben természetes alapanyagból áll. Talán a tartósságára lehet panasz, de ennyi pénzért igazán nem zavar, ha újra kell fújni néha.Az üvege is csinos, a fóliát nem értem rajta, le is szedtem azonnal. A többi illatot is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional