Mariah Carey

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2014. január 21.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kicsirita

2016. február 13.

Narancsos-mandarinos illat.
Sokszor megszagolom, tetszik, de nem használom gyakran.

Szaladgálós illatnak megfelelő. Tartóssága is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Narancsos-mandarinos illat.
Sokszor megszagolom, tetszik, de nem használom gyakran.

Szaladgálós illatnak megfelelő. Tartóssága is elmegy.

Charlena08

2015. március 5.

Kifújva először fellibben benne egy kis fanyarság, ami megtévesztő lehet, kis idő múlva ez elillan és megmarad az mandarinos, édes jellege. Az én bőrömön nagyon kellemes utóillata van, kellően tartós, nem zavaró, pont elég. Nyári, napközbeni "rohangálós" parfümnek tökéletes, aki szereti a nem tolakodó, édes gyümölcs illatokat. (Az üvege szép, és még nemrégiben is lehetett akciósan kapni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

mynix

2015. február 15.

Tesztelés nélkül vettem, mert teszter nem volt hozzá. Ellenben az ára annyira baráti volt, meg elvileg valami nyalóka kollekció része, szóval jó kis édes dologra gondoltam, hát megvettem. Közel sem. A legfrissebb illat, amim csak van, ilyen kis citrusos, picit fanyar semmi extra. Az elején felfújáskor jó erős az tetszik, de aztán parfüm létére kb 1 óra se, amit kibír. A doboz ronda, az üveg elég tetszetős. Igaziból próbáltam az összes rossz tulajdonságot összehozni, mert MC-et egyszerűen ki nem állhatom, de ez az illat attól függetlenül, hogy nem az én stílusom nem annyira rossz ez 3*, de a tartósságával komoly problémák vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

marta.kisasszony

2014. október 23.

Nyárra tökéletesen megfelelt, nem lett a favoritom, de ez a gyümölcsös-édes vidám illat nálam kellemesen viselkedett. Először kifújva egyébként tényleg nem túl kellemes, alkohollal-sziruppal túlitatott vattapamacs, de ha leül, akkor már mehetsz vele emberek közé. Hármast igazából azért kap, mert nem egy nagy vaszisztdasz, de azért annyira nem rossz, mint amennyire lejjebb írtátok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

vanillacaramella.sweet

2014. január 23.

Akciós most a Rossmannban, így megvettem 2ezerért. :) Egy hete használom, és olyan érzésem van, mintha egy Escada illat lenne, vagy ahhoz közeli. Irtóra jó tartós, nagyon meglepett! :) Rajtam kifejezetten édes-gyümis, narancs-mandarin, édes jegyek, ananász picit, és talán gyöngyvirág egy lehelletnyit.
Nagyon megszerettem! :)

Összetevői:
Mandarin Orange Pineapple Raspberry Sweet Notes
Lily-of-the-Valley Peony Wisteria
Woodsy Notes Sugar Musk Vanille

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Nagyon megszerettem! :)

Összetevői:
Mandarin Orange Pineapple Raspberry Sweet Notes
Lily-of-the-Valley Peony Wisteria
Woodsy Notes Sugar Musk Vanille

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool