Marie Colette

Ár:   360 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

"Keresd fel saját csodaországodat, mely tele van édes csábítással. Élvezd a finom, mennyei illatkombinációt."

Reni666

2018. április 25.

nem vagyok oda a deo spray -ért , de ez annyira olcso volt hogy gondoltam kiprobalom .
mindössze 350 ft ért vettem .
tehat tartós nagyon finom illata van .tenyleg nagyon cukros és édes,
kedvencem lesz azt hiszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

mindössze 350 ft ért vettem .
tehat tartós nagyon finom illata van .tenyleg nagyon cukros és édes,
kedvencem lesz azt hiszem .

doratarr95

2017. január 10.

A kremmel ellentetben ez a termek nagyon bevalt. A finom illat miatt a csalad kisebb tagjai is szivesen hasznaljak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Candy21

2016. október 3.

Nagyon fini cukros illata van imádom. A tartóssága sem rossz nekem épp elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Nagyon fini cukros illata van imádom. A tartóssága sem rossz nekem épp elég.

anszan

2014. május 13.

Nagyon fincsi illatos radír illata van :)! Olyan 30 évvel ezelőtti radír. Meg talán valamilyen gyerekrágóra is emlékeztet. Ha legalább 20 évvel fiatalabb lennék még használnám is, így néha itthonra csenek a lányomtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol